Fenerbahçe şike sorunu

Yanlış bilmiyorsam aziz yıldırım şike suçundan içeri alınıyor (yanlışsa düzeltin lütfen). o bu suçtan içeri alınıyorsa fenerbahçenin şike yaptığı kanıtlanmış oluyor. böyle bir durumda federasyon neden fenerbahçeye ceza vermiyor? yurtdışındayım, gündemi tam takip edemedim. işin içinde başka şeyler de mi var? adamlar juventusu düşürdüler. fener bahçe juventustan daha mi büyük bir takım yoksa biz mi çok korkağız? amacım kötülemek değil, lütfen birbirimize saygılı olalım

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her şekilde şike yaptıkları belli. Tescilli zaten . Fb'nin avrupadan men edilmesinden sonra tekrar karar alınması için başvuran ve savunma yaparken 1 yıl daha men edilen bir klüp. . yok 12 puan silcez yok şöyle yok böyle. Fb kötü gittiğinde başlatırlar -12 puandan onu da böyle sahtekarlıkla çözerler. Fenerin zaten ne zaman düzgün işi oldu ki. Bir de Türkiyenin en iyi takımı olduğunu söylerler . Biz de süpermenin uçtuğunu sanıyorduk : D

0|1
    0|0
    • aslında kafamı karıştıran konulardan biri de bu. ne futbol federasyonu nede fifa şike yapan bir takıma (yaptıysa tabi) hakkettiği cezayı vermedi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Hala şike olduğuna inanalar var Türkiyede bile, o yüzden sana hak veriyorum kafanın karışması normal ya arkadaş düşün sen birine rüşvet veriyorsun devlet dairesinde, bu durumda hem sen hemde alan suçlu ama burada neden sadece veren suçlu oluyor neden bu kulup bu şikeyi tek başınamı yaptı buradan bile düz mantıkla anlaşılabilir bir durum bu operasyonun tek sebebi aziz yıldırımdır ha kendisinden nefret ediyorum orası ayrı ama yiğidi öldür hakkını ver aslında ama anlamak istemeyenler var

0|2
    0|0
  • Sende mesele şike meselesi mi siyasi mesele mi

0|1
    0|0
    • meselenin ne olduğunu öğrenmek için sordum. siyasi veya değil, şike adı altında ceza alıyor. bu takım için de ceza gerektirmiyor mu?

• anladım. bilgi için teşekkür ederim

• Rica ederim

• Bak bu kadarını düşünmüşsün birde şu yönüyle düşün. Biretlerin suçu kitlelere ya da kulüplere mal edilemez. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor vs. hangi takım bu durumda olursa olsun, bireyler cezalansın ama kulüpler değil. Kulüpler kimsenin malı değil kimsenin babasından kalmış değil...

0|1
    0|1
    • böylede bakarsan herkes yapar sonra kişiyi cezalandırır kulüp şaibeli başarısıyla kalmış olacak. enazından şaibe varsa başarı geri alınmalı. aziz yıldırım gitti onun yerine bir adamı gelecek. birşey değişmedi yani. fenerbahçede haksız bir başarıyla kalmış oldu.

• Haksızlık her kulüp bir zamanlar yapmıştır. Bence milli düşün bu türk futbolunun ayıbı.. Bireyler bu tür cezalar aldığındada kimse yapamaz artık merak etme.

• böyle olacağını hiç sanmıyorum ya. milli düşündüğüm için bence büyük cezalar gelmeli. hiç kimseye göz yumulmamalı. yoksa türk futlu hayatta düzelmaz

• Fenerbahçe´nin Türkiyede bu kadar kollandığını görmemek için bir insanın görme engelli olması lazım artık Fenerbahçe´nin şike yaptığını hem Avrupada hemde Türkiyede tüm yetkili kurumlar tescilledi ama Fenerbahçe hiçbir ceza almadı

0|1
    0|2
    • yanlış anlama bende galatasaraylıyım. türkiye buna kayıtsız kalıyor. avrupa neden gerekli cezayı vermiyor? farklı bir durum mu var?

• aziz yıldırım şikeden değil silahlı örgüt kurmaktan ceza aldı ama ortada ne örgüt üyesi var nede ele geçen silah:))

0|2
    0|0
    • o zaman haberler mi yalan? şike soruşturması kapsamında içeri alınan... cümlesi geçiyordu

• işte şike yapmak amacıyla kurulmuş bu örgüt.

• Şike operasyonu değil birkere bunun adı aziz yıldırım operasyonu eğer şike olsaydı zaten düşürebilirlerdi ama operasyonun ne amaçla yapıldığını tffde biliyor ayrıca türkiye öyle bir ülke olmuş ki şike yapanı hapise gönderiyorlar vergi kaçakcılığı yapanları vergisini ödemeyenlerede göz yumuyorlar

0|1
    0|0
    • Devletin malı deniz yemeyen keriz diyerekten devleti dolandırıyorlar anlayacağın

• Yolsuzluktan bahsetmemiştim vergi kaçakcılığı yapan kulüplerde var ligimizde

• anladım, kusura bakma yanlış anlamışım.

• siyasi işler bunlar türkiyeden ne zaman gittin bilmiyorum ama biraz uzun zaman olduysa gördüklerin seni bayağı bir sarsacak

0|1
    0|0
  • fenerbahçe cumhuriyetin son kalesidir. aziz yıldırım bir bir cumhuriyet fedaisi, atatürk ilkelerinin yılmaz neferi ulu önderdir.

ben bunlarla uğraşmayı bıraktım. ülkede ne doğru ki.. kendi g.tünü kurtarmak için Atatürk'ün arkasına saklanan bir mevtadan(Ali İsmail Korkmaz) pay çıkarmaya çalışan insanlardan ne beklersin.

0|2
    0|2
    • sen durumu başka bir yere çekmişsin. ben bilgi almak için sordum. onu bunu bırak zaten bu yorumunla sen atatürkün arkasına saklanmışsın

• ben bir şeyi savunucaksam ne Atatürk'ü ne de dini istismar ederim. Ama yakında içeri girecek bu şahıs kulübüyle beraer b.ka battığı halde bunu cumhuriyet rejimine yapılmış bir saldırı gibi lanse etmeye çalışıyo. kafalara gel:)

Yükleniyor...