Nasıl olurda dünkü derbi için takımlar yattı diyorlar sizce mantıklımı ?

nasıl olurda dünkü derbi için takımlar yattı diyorlar sizce mantıklımı ?

Not:uzak dur gizli haddini bil.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• karalama kampanyası başka bir şey değil çamur at izi kalsın bir hafta sonra kupayı kaldırıyoruz çatlasınlar patlasınlar...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki yattılar,maçı izlemeden bunun böyle olacağı belliydi zaten.Fenerbahçenin 9 kişi kalan beşiktaşa berabere kalması ne kadar inandırıcı ? Fenerbahçe gsnin puan kaybettiği hafta yatarak beşiktaşı ikinci yapmak istedi.Tabiki bir iki pozisyonu olacaktı fenerbahçenin.Yoksa çok dikkat çeker dimi ama ? Daha düne kadar birbirini yiyen kuşların şimdi dostluk kardeşlik mesajları vermeleri ayrı bir saçmalık.Beşiktaşın kalan maçlarının hepsini kazanacağı ne malum.Galatasaray ikinciliği bırakmaz diye düşünüyorum.

0|0
    1|6
    • Bu kadar çok saçmalamayı nasıl başardın acaba. 1-1 Beşiktaş'ın işine yaramaz. Fenerbahçe bizim 2. olmamızı istese yenilip puan farkını 4 yaptırırdı. Kendinizi böyle saçma şeylerle kandırmayın. Benim asıl merak ettiğim Galayasaray niye Kasımpaşa ile yattı :)

• bu benim kendi düşüncem arkadaşım ,senin düşüncene de saygı duyarım.1 puan 1 puandır.Ayrıca kasımpaşa maçında hakeden kazandı,galatasaray oynamadı bile.Futbolcular çok kötüydü,kasımpaşa çok iyiydi.Ortada yatma durumu yok yani.Hangi takımlısın bilmiyorum ama fenerliysen şike ve teşviği sizden iyi yapamıyoruz kahretsin

• krokodil Beşiktaşlı da şike ve teşvikten bahsedicek bir kulübün taraftarı vergi kaçakçılına ve eski zamanlarda yapılan şikeye bakabilirler birde devletten para filen ve stad yap bize demedik açıkcası.

• Yatanlar elbet birgün kalkarlar

0|1
    0|0
  • az önce sorudan dolayı sana teşekkür ediyorum öyle insanlar çok tırt

0|1
    1|0
  • türk futbolu ne zaman uyandı ben çamaşır yıkıyodum pampa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Futboldan anlamayan kaos yaratmak isteyenlerin camur atmasi.Pektemek ve emenikenin son dakikalarda kacirdigi golleri kalecilerin nasil kurtardiginida mi görmemişler

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe niye kendini yorsun ki. İlk golu atınca oyunu geride kurmak istediler. Asıl kazanması gereken Beşiktaş'dı. Bir süre sonra Beşiktaş'da eksik kalınca iki tarafta skoru kabullenen oyun oynadılar...

1|2
    1|2
  • yatsaydık 3 puan verirdik 1 puanın bize ne faydası var. onlarınki kıskançlık çünkü türkiyede en güzel derbiler bjk-fb arasında geçiyor

0|1
    0|0
  • pektemek veya mehmet topal ın pozisyonları gol olsaydı şimdi hepsi susacaktı yattı diyenlerin

1|1
    1|1
  • Saçmalamayı marifet olarak görüyorlar herhalde o yüzden böyle konuşuyorlar.

0|2
    1|0
  • Fenerbahçe´lilerin çoğu bu maçı kazanmayı istemedi Şampiyonlar ligine Beşiktaş gitsin diye yorumlar yapıp durdular böyle açıklama yapmaları ister istemez kafalarda soru işareti bırakıyor

1|0
    0|1
Yükleniyor...