E bilet fişleme midir?

son günlerin en çok konuşulan konusu bu herhalde fişleme diye taraftar maça gitmedi denildi

eğer bu taraftar denilen grup çarşıysa hiç yakıştıramadım.bence e-bilet fişleme değil de diyelim fişleme olsun neyden korkuyor insanlar

bjk maçına gitti diye hor görülmekten mi ya da cebinde bin tane kredi kartı ile dolaşırken onları acaba hiçbir bilgisini vermeden mi almış.anne kızlık soyadından tc fotokopisi düne kadar ikametgah isteniyordu neyin davası bu anlamadım ki

benim hayatımda duyduğum en büyük saçmalıktı bu.tamam ben de bu uygulamanın derbi maçında başlatılmasına karşıydım.zaten bjkın maddi durumu kötü şimdi 30 bin kişi anca izledi.

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• E-Bilet'e inadına evet. Süper Lig'de veya PTT 1.Liginde takımı olan şehirlerde her maça giden taraftarlar daha iyi bilir.

1 kişi 500 tane bilet alabiliyor PTT 1.liginde. Ben gece 3'te gidip açılmayan gişede beklemek zorunda değilim.

E-Bilet'e inadına evet. Fişlenme diye uyduranlar 500 tane bileti alıp karaborsaya bırakan o* çocuklarıdır.

0|0
    0|0
    • evet bencede bir takım insanların işine çomak soktu bu sistem onlarda uydurdu fişleme falan ya tuttuğun takımı fişlese nolur ya.ben övünürüm bile aksine tc kimlik kartıma bile yazabililer.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• E-bilet iyidir.. bir kaç tribün liderinin bu işten kazandıkları para kaybolacak karaborsacılar için e bilet e hayır diye dolaşan bu oyunun farkında olmayanlar farklı düşünmeleri normal.. maça gidiyorsun hem nede korkuyorsunki ? :))

0|0
    0|0
  • Senin gibiler oldukça daha çok somururler

0|0
    0|0
    • bana söylesene buna karşı çıkan sizin gibilerin kaç tanesinin kredi kartı,üzerine telefon su,internet yok.her bu saydığım yerler daha çok bilgi istiyor

su-internet bağlatman gerekince desenize ben bilgilerimi vermem diye.ya siz nerelerde yaşıyorsunuz anlamıyorum ki.hayır seni maça giderken fişledi diyelim ne olacak.işe alırken insan kaynakları takıma göre mi adam alacak.yarın darbe olursa gslı komutan varsa fblileri içeri atacak.

futbol oyun oyun.bir oyuna gittiğini öğrense ne olacak

• hangi gözle baktığına bağlıdır:)) fişleme dediğin mesele ilk defa ve tek e bilettemi mevcut..sen paso alırken bile tüm bilgilerini veriyorsun...güvenlik içni olması gerekn bir uygulama ve maalesef devlette klüplerde son dakikiaya kadar hiç bir ahlt etmediği için meydan çığırtkanlara kaldı...güvenlik açısından yapılması gereken bişey...yarın bir gün başına bir halt geldiğinde ozaman nerde bu dvlet diye başlarısn bağırmaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...