Liverpool bu sene şampiyon olur mu?

bence kesin olur. zaten 80 puanla lider. ligin bitimine 3 hafta kaldı. gerçi adamlar şampiyonluğu dibine kadar hakediyorlar. gerrard o kupayı başı üzerine kaldırmadan bitirmesin kariyerini. ve sonda #YNWA

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3 maçları var 3 maç içinden en zor maç Chelsea maçı diğer maçlar görece rahat yani bir 7 puan alırlarsa hatta 6 puan bile yetebilir bakalım son haftaya kadar çekişmeli geçecek İngiltere'de Liverpool'un İspanya'da da Atletico Madrid'in şampiyon olmasını isterim bu 2 takıma bakıyoruz aşırı pahalı kadroları şaşaalı yıldızları yok ama takım oyununu takımdaşlığı çok iyi yansıtıyorlar

1|0
    0|0
    • ağzından bal damlıyor, bal.

• ordaysan ekliyorum seni :) orda değilsen yarına eklerim yarın konuşuruz :)

• Atletico Chelsea maçı 0-0 bitti Athletico çok uğraştı ama Chelsea 0-0'a kilitledi maçı valla haftaya rövanş maçında Athletico İngiltere'de Chelsea'yi yenerse hiç şaşırmam gollü beraberliklerde de Athletico tur atlıyor

Erkekler Ne Diyor 11

• Chelsea bu hafta sunderlanda yenilmese şampiyon olurdu ama artik Liverpool u yenmeleri bile yetmeyecek

0|0
    0|0
  • City ezer geçer.

0|0
    0|0
  • Bu hafta oynanacak Chelsea maçını kazanırlarsa yüzde 95 şampiyon olurlar. Livverpoll'a ayrı bir sempatim vardır hep. Taraftarlık duruşunu bizim Çarşı grubunun yapısına çok benzetiyorum.

0|0
    0|0
  • siradaki chelsea macindakayip vermezlerse kesin sampiyon olur bence bu haftaki derbi herseyi gosterir cunki m.citynin iki mac eksiyi var

0|0
    0|0
  • Liverpool şampiyon olacak inş

0|0
    0|0
  • şampiyon olurlar

0|0
    0|0
  • 3 puan farkla şampiyon olurlar

0|0
    0|0
  • yuh ingiliz liginide mi takip ediyorsun olsun bencede

0|0
    0|0
    • bi tek premier ligde futbol futbol gibi oynanıyor, abi. bir yerlerde futbol futbol gibi oynanıyormuş. orası da premier ligmiş. :)

• üst düzey bir lig haklısın son 4 maçı alırsa şampiyon olur ama takipçisinin chealseydi 2 maçı eksikti puan farkı 3 aslında öyle hatırlıyorum ama dorusunu sen bilirsinnn

• hiç sevmem liverpoolu ama şampiyonlar bu sene M.UNİTED :))

0|0
    0|0
  • Liverpool Zevkli futbol oynuyor. Sterling-Suarez-Sturridge Fena :)

0|0
    0|0
  • Olmalarını isterim severim suarezi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Chelsea, boys in blue,

Chelse, Chelsea We love you.

Chelsea, our love is true, no one can stop us now!

0|0
    0|0
  • Liverpool sampiyon oluyor. CL'ye gidiyor. Besiktasi da yanina bekliyor hahahaha

1|0
    2|2
  • Şampiyon olacaklar.

Suarez aşkına hep <3

0|0
    1|0
  • Ezik fenev kümeye

1|1
    0|1
Yükleniyor...