İnsan neden sevgilisi olduğunu en yakın arkadaşından gizler?

Çoğu zaman aynı ortamda bulunduğum bir arkadaşımın bugün, sevgilisi olduğunu öğrendim.En yakın arkadaşından bile gizlemiş bunu.Niye böyle bir şey yapasın ki?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• üç ihtimal var.ilki o kadar da yakın arkadaşı olmadığı için,ikinci ihtimal arkadaşının uygun bulmayacağından korktuğu birisi ile sevgili olduğu için ve son olarak da henüz ilişkiden emin değildir.yani bu tamamen çıktığı kişi ile alakalı bir durum henüz netleşmeden arkadaşına söylemek istememiştir.

0|0
    0|0
    • haklısın...

• mutnojmet geri çevireceğini düşünerek ilk önce buraya yazmak istedim. Seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum. Arkadaşlık isteğimi kabul eder misin...

Erkekler Ne Diyor 10

• kesinleşmesini beklemiş olabilir. ya da gelecek yorumlardan korkmuş olabilir ilişkiye başlamadan önce. bazı gerçek acıtıyor maalesef ve kabullenmek istemiyo kimse

0|0
    0|0
  • Erkekse seninle olabilme potansiyelini belki bir gün kinetiğe çeviririmin hesabını yapar, kızsa da sevgilisini senden kıskanıyordur ya da sevgilisi tipsizdir düzgün giyinmiyordur dolayısıyla utanıyodur.

1|1
    0|0
  • kıskandıgı ıcın onu baskasıyla paylasmak ıstemıyordur...

0|0
    0|0
  • belki daha iyi bir erkek arkadaş ayarlayabileceğini düşünmüştür model yenileme çabasında olabilir

0|0
    0|0
  • erkek mi kız mı bu arkadaşın?

0|0
    0|0
  • sana güvenmemiştir elimden alacak die:d

0|0
    0|0
  • Bende gizlerim ilk etapta sonra açıklarım çünkü büyüsü bozulmasın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kıskandığı için. kötü bir şey değil.

0|0
    0|0
  • göreceli bir kavram onun sevgilisiyle arasındaki ilişkinin boyutundan dolayı olabilir.

0|0
    0|0
  • nzardan korkabilir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Belkı sevgılısınden ya da sevgısınden emın olmak için bı sure beklemek istemıstır . herseyden emın oldgunda acıklamak ıstemıstr ya da daha cok yenıdır :)

0|0
    0|0
  • Belki kimsenin hoşuna gitmeyecek bir birlikteliği vardır. Yargılayamayız ki.

0|0
    0|0
  • belkide kıskanıyordur sen onu en yakın arkın olarak goruorsundur oda senı oyle gordugunu soyluodur fakat ıcten ıce kıskanıyordur

0|0
    0|0
  • Arkadaşına tam anlamıyla güvenmiyor olabilir

0|0
    0|0
  • kıskançlık olabılır

0|0
    0|0
  • Belki o kadar da yakın değilsinizdir.

0|0
    0|0
  • belki bu ilşkiyi fazla önemsememiş sana bile demeyi düşünmemiş