Nasıl dayanıcam okuldaki bu tempoya ben?

Neden bitmek bilmiyor bu okul son senem ama geçmek bilmiyor bi türlü haftanın 2 günü gitmeme rağmen işkence oldu artık sınava mı çalışıyım okulda sıkıntıdan patlamak, başkalarının kaprislerini çekmekle mi uğraşıyım napıyım ben? Bunalıma girdim resmen sosyal hayatım kalmadı okul,staj,dershane arasında geçip gidiyor günler ama mafoldum ben artık dayanamıyorum :( Yarın yine akşama kadar atölye boş boş otur rabbim sabır ver napıcam nasıl dayanıcam ben vücudum bile isyan etmeye başladı.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün iş hayatına atılır, başkalarının ağız kokularını çekmek zorunda kalırsın ve bu günleri özlersin.. zamanında nefret ettiğim o günleri çok özlüyorum ben :) sana tavsiyem kendine sihirli bir cümle bul. "aman ya tek derdim bunlar olsun" de ve rahatla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen şimdiden böyle isyan edersen işhayatında ne yapacaksın.kıskanç kadınlar tacizci adamlar it gibi çalıştıran patron.bir an önce kuvvetlen.

0|0
    0|0
  • seveceksın hemde cok seveceksın okulu yoksa ızdırap gıbı devam edeer

0|0
    0|0
  • sen gelde bana sor. okadar oku oku son sene bitmeye bir ay kala otobusle gitmek değil arabanın gazına bile basmak zor geliyo:D:D:D

0|0
    0|0
  • sabrın sonu selamettir hayırlı işlere vesiledir. Ayrıca mafoldum değil mahvoldum sınava girecekmişsin dikkat et .

0|0
    0|0
  • daha lisedesin herhalde bitecek hepsi biraz daha dayan sadece hergün aynı şeyler olsada farklı birseyler yapmayı dene.vucudun günlük manatonluğa alışmış o yüzden bu sekilde

0|0
    0|0
  • aynen benim gibisin okuldan nefret ettim üniversiteye gitmedim çok şükür çalışıyorum her şeyim var.

0|0
    0|0
    • hayır ben okuldan veya okumak nefret etmiyorum etsem bu kadar çalışmam kazanmak için sadece hepsinin bir arada olması beni yoran

• iş hayatı zordur

okul hayatı öğrenmedir

hayat sınavdır

allah yardım eder

• Az kaldı sabırlı ol biraz geçer.

0|0
    0|0
  • dayanma bosver :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabreden derviş muradına ermiş derler. Sabret :)

0|0
    0|0
  • şunun şurasında 1 ay kaldı göz açıp kapayıncaya kadar geçer bende okulumu hiç sevmiyorum ama başka şansım yok malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...