Kilolarım yüzünden sokaga çıkmak istemiyorum

yaklaşık bir aydır düzenli olrk gnde bir saat yürüyorm yediklerime dikkat ediyorum ama giderek kilo alıyorum adeta troid ya da hormnl bir sorunum yok ama bu kilolr yüzünden okula sokaga hiç bir yere gidesim yok bir abda aldım ve veremiyorum lütfen bna yardım edin psikolojik olarak da etkilıyo bu durum artık beni

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• aldığın kalori yaktığın kaloriden az olmalı ki kilo verebilesin. yürüyüş değilde orta tempo koşu daima iyidir ayrıca öncelikle kendinle barışık ol kimse senden üstün değil ki önce bunu kavraman daha iyi olur hepimiz insanız eşitiz yani inan aşırı fazla kilon yoktur bence belkide sen sorun ediyorsundur yanılıyor muyum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hata yapıyorsun ...seni bekleyen beyaz atlı prensini bekletiyorsundur kim bilir:)) sen diyetine dikkat et spor-ezgersizini ihmal etme gideceğin yerede mutlaka git:) sen toplum içnde fizin ile değil düşncelerin ile hislerin duyguların ile varsın. unutma:)) hem sen kilolu değilsinki:) balık etlisin üstelik kemiklerin biraz iri:))

0|0
    0|0
  • bir çok kişiye cevap yazdım bu konu hakkında onlara bakabilirsin ama senin durumun aynı olayabilir. beni ekle istersen daha ayrıntılı konuşalım . anlaşılan sen kafaya takmışsın baya bu sorunu . yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Kendinle barışık ol sokağa çıkamayacak kadar ne bu ?

0|0
    0|0
    • çok fazla kilom yok ama giydiklerimi yakıştırmıyorum kendime saygımı kaybediyorum

• Okadar herkeste oluyor alırsın verirsin normal böyle şeyler. Karakterin kişiliğin değişmesin kilon değişebilir canın sağolsun ;)

• midene kelepçe taktırmayı düşünsene ?

0|0
    0|0
  • sadece yürüyüş yap başlangıç olur problem yok diyorsn ama vardır farkında degilsn bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...