Gece yastığa başınızı koyduğunuzda neler düşünürsünz?

Gece yastığa başınızı koyduğunuzda ne düşünürsünüz geçmiş gelecek yaşanan aşklar pişmanllıklar terkediilişler acaba şurda yanlış yaptımmı diye düşünürmüsünüz neler aklınıza gelir?

0|0
20|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bugünde yaşayarak geçirdim hayatı / yarında yaşarmıyım acaba ? ya ertesi gün? ondan sonraki gün ya ondan ondan sonraki günler ?günün birinde birine aşık olup onunla beraber yaşlanana kadar yaşarmıyım acaba ?

Zengin olursam , kimsenin aklına getirmediği şeyleri yapacam , düğünümü akla zarar bir şekilde yapacam ? nasıl yaparım ? şunu yaparım şu sürprizle iyi gider vs vs gider..

Genelde deli gibi düşünürüm , bir söz varmış '' insan kaderinin kopacağı yaşa kadar düşündüğü hayalle ileride mutlaka karşılaşır '' belkide bu söze kandığım için düşünüyorumdur

0|0
    0|0
    • bende çok şey düşünüyorum sonra bi bakmışım ya uyumuşum yada yürek ağrısından uyuyamamışım

• Benimde ya beynim ağrıyor yada uyuyorum genelde uyuya kalıyorum ama uyuya kalana kadar beynimin bir süre sonra cok düşündüğüm için yorulduğunu hissedebiliyorum.

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu aralar yorgunum, düşünmeye fırsat olmadan uyuyorum. Ama düşüneceksem eğer gezeceğim yerlerin rotasını çizerim, yaz yaklaşıyor, planımızı şimdiden yapmak lazım :)

0|0
    0|0
  • gün içerisinde yaşananlar gelir genelde aklıma

0|0
    0|0
  • üffff, ne sıcak la, offff, lan yarın ne gıysem, oo üfff lan cin varmıdır acaba odada, acaba sevgılım napyrdur, acıktım nan...

0|1
    0|0
  • Masallarla uyuturum kendimi. Bazen birilerini terk ettiğim duygusal bir masal olur bu, bazen de çok zengin olurum mesela :) deli miyim ne?

0|0
    0|0
  • uyumak için gittiğinden direkt uyuyorum, düşünmeye zaman kalmıyor orada. Gün boyunca yeterince çalışıyorum

0|0
    0|0
  • film izlerken uyuyorum göz kapaklarım kapanıyor gözgerekir bu filmi sonuna kadar izlemem gerekir diyorum içimden, savaş veriyorum açmak için ama göz kapağım kazanıyor ve mışıl mışıl uykuya dalıyorum.

0|0
    0|0
    • :) bendede oluyor ya :) uyumamak elden gelmiyor bende

• bunun cevabını bende bulamadım henüz :)

• bak titanik var cnntürkü aç

• Çok fazla şey aklıma geliyor ya :S

0|0
    0|0
  • yarınki planlarım

0|0
    0|0
  • ne düşünmüyorum kii

0|0
    0|0
  • kafayı yastığa koymamla sabah uyanmam bir oluyor nedendir acep.

0|0
    0|0
  • 1-2 dakika içinde uyumuyor olsam düşünürdümde işte olmuyor

0|0
    0|0
  • Tv izlerken uyuduğum için hiç düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bu yastık rahat değil diğerini denesem mi ki derim :)

0|0
    0|0
  • Suan vizeler gelio normal zamanlarda uykudan bayılana kadar ayakta durduğum için hiç düşünemiom =S

0|0
    0|0
  • platonik askımı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• güzel hayaller kurarak uyurum

0|0
    0|0
    • nasıl hayaller ben beceremiyorum onu

• olmasını istediğim şeyleri hayal ediyorum olunca nasıl mutlu olacağımı düşünüyorum falan onları düşünürkeeen uyuyorum

• binbir türlü şey geliyo ya uyuyamıyorum buyüzdende.

0|0
    0|0
  • bilmem o günün akışına göre herşey düşünebilirim ama en çok yarın giderken şunu almayı unutmayayım diyorum

0|0
    0|0
  • gün içinde başıma gelen önemli bir şey varsa onu biraz irdelerim.Sonrasında da aşamadığım problemlerim gelir aklıma...onları düşünürkene uyuyakalırım.Çoğu gece bu yüzden huzursuz koyarım başımı yastığa...

0|0
    0|0
  • Gun icinde onemli birsey olduysa biraz evirip ceviririm onun disinda kafami yastiga koydum mu aninda uykudayim.

0|0
    0|0
  • Okulu düşünüyorum. Kim kalkacak sabahın köründe diyorum. Sonra mokoyla konuşuyorum.

Sevdiğimi düşünüyorum.

Yazın neler olacak onu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Başımı yastığa koyduğumda hiç bir şey düşünmem... Uyku ile anlaşmamız var.. Ben uyku moduna girdiğimde sorunları uzak tutuyor.

0|0
    0|0
  • Mutlu günlerimi düşünürüm geçmişe dönük ileriye dönük daha mutlu günleri düsünürüm

0|0
    0|0
  • Kim bilir uykum ne zaman tesrif edecek diye dusunurum

0|0
    0|0
  • a dan z ye ne varsa dusunuyor ve uykusuz kalıyorum...

0|0
    0|0
  • Bazen bu gece bir şey düşünmeyecegim diyip beyaz bir kağıt düşlerin (= çok mantıklı ya..

0|0
    0|0
  • anında uyuyorum

0|0
    0|0
  • icsemmiydi acaba bugün / az icsem iyiydi sanki / niye icmedim ki

0|0
    0|0
  • Ölümü düşünüyorum bıktım artık çıksın aklımdan istiyorum

0|0
    0|0
    • neden düşünüyorsun okadar ççok sonuçta bildiğimiz şey değilmidir ölüm

• korkunun ecele faydası yoktur derler ya doğru yani öylede böylede gelecek insan neden korkar biliyormusun işlediği günah çoksa korkar sen şükret ve günahların için tövbe etki yürekli olasın

• İşlediğim çok büyük bir günah var mı onu da düşünüyorum ama hiç öyle çok çok kötü şeyler yapmadım

• gelecegimi.

0|0
    0|0
  • terkediliş gelıyor genelde aklıma yada pat dıye uyuyorum

0|0
    0|0
  • Yarin ne giyinecegimi :D

0|0
    0|0
  • bu gecede gec yattim yarin erken yatcam diyorum :P

0|0
    0|0
  • beni takmayan sevgilimi

0|0
    0|0
  • yarın okulda onu görüceğimi, onunla ilgili hayaller kurarım felan.Sınavm varsa onu dşünürüm snra bi an olur tüm hayatımı dşünürüm gariip :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...