KS'nin sporcuları burada mı :) ?

Arkadaşlar aramızda sporcu bay ve bayanlar var mı :) ? Eğer varlarsa hangi sporlarla kaç yıldır meşguller ve dereceleri neler :) ?

Öncelikle ben anlatayım o zaman :)

Taekwondo'ya 6 yaşında başladım ve geçen ay 13 yılımı doldurmuş bulunnaktayım. Bu arada küçük küçük 3 ve ya 4 aylık periyotlarla diğer sporlardan birşeyler kapmak adına Kick Boks , Savate , Sambo , Eskrima , Self Defans , Krav Maga ve MMA (Mixed Marital Arts) ile uğraştım. Taekwondo hariç diğerlerinde madalyam yok yalnız katılım belgelerim mevcut. Taekwondo'da ise Şu an yerlerinden tam olarak emin olmadığım gerçeğiyle birlikte 23 madalyam var ve bu sene Muğla KluplerArası dostluk turnuvasında kendi sikletimde Altın madalya sahibiyim.

Ayrıca yelken sporuyla uğraşıyorum ama öyle yarışlara gidecek kadar profesyonel hissetmiyorum :)

Yamaç paraşütü var ama sık değil en fazla yılda 5 (evde 15 hoşum... neyse)

Değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler :)

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Spor bir yaşam tarzıdır sporla hep iç içe olmuşumdur. 4 yaşında yüzme ve dans dersleri almaya başladım yıllarca sürdü. 8 yıl okulun Rugby League kızlar takımında oynadım Rugbyden çok madalya aldım açıkcası hiç saymadım. Malesef lise sondan sonra takımdan ayrıldım uniye başladığı için. Rugby her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur. 4 sene önce squash oynamaya başladım çok iddalıyımdır hala devam ediyorum squash oynamaya. Tabi bu sporlar sadece gerçekten iyi olduğum sporlar bu sporlar dışında Cricket football softball ve netballdada iyiyimdir. Ama malesef artık hepsini yapmaya zaman bulmuyorum uniden dolayı anca squash yüzme bide normal günlük gyme zaman ayıra bliyorum.

0|0
    0|0
    • Rugby oynayan bir kız. İlk defa duyuyorum ve azminizi takdir ediyorum. Vallahi bravo :)

• Evet oyledir kiyidayim ben :D

• Doğma büyüme oralı mısın ? Eğer öyleysen şimdi şu akıllardaki boynu çiçek kolyeli tropik iklim kızı görüntüsü canlandı gözümde :d

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürüyüş iyi yaparım *-*

0|0
    0|0
    • Orhan Veli'nin bu duruma uygun bir şiirinden bir dizesi var müsadenle okuyayım. Ehem ehm

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel , kelimelerin ise kifayetsiz olduğunu :d

• tekvandoyla bde atletizmle uğrasıyorum 2 yıldır tekvandoyla uğrasıyorum 1 yıldır atletizm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 7 sene basketbol oynadım

0|0
    0|0
  • Fitness'la uğraşıyordum 2 yıla yakın zamandır. Omzumdan geçirdiğim bi' sakatlık yüzünden epey bi' süre yapamadım (en azından omuz, sırt, kol ve göğüs çalışamadım)

0|0
    0|0
    • Kol ve omuz sakatlıkları çok sıkıntılı süreçler yaşatan sakatlıklar doğurabiliyor. Allah şifa versin

• Birçok sporla uğraştım. Ama profesyonel olarak masa tenisi, Wing Chun ve Escrima ile ilgileniyorum. Lisanslı masa tenisi sporcusuyum. Wing Chun ve Escrima eğitmenlik seviyesindeyim..

0|0
    0|0
    • Ya benim escrima eğitimim böyle biraz üstünkörü oldu. En iyisi ben sizi ekleyeyim :)

• eyvallah..:) ben de fethiye de oturuyorum sırf Wing Chun ve Escrima için sık sık Istanbul a ve Ankara ya gittim h�l� da gidiyorum böyle bizim iş :) ekle hocam konuşuruz..

• 20 yıldır sporla uğraşıyorum 10 yılda prof olarak yapıyorum. basketbol bölgelsel lig & askeri milli takımda oynadım. kick box la 7 yıl uğraştım ama yarışmacı olmaktan çok kendimi geliştirmekti amacım :D 5 yıldırda fitnessla uğraşıyorum (uluslarası fitness antrenörüyüm)

bunun dışında dağcılık, kaya tırmanışı, paraşütle atlama, masa tenisi, kort tenisi ile de düzenli aralıklarla uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • burdayım :)

0|0
    0|0
  • 1 senedir fitness yapıyorum.

şuanda antremana gitmek için hazırlanmaya başlıyıcam :)

0|0
    0|0
  • Profesyonel olarak judo yapıyorum çeşitli derecelerim ar :)

0|0
    0|0
    • Bir tek judoyla ilgilenmedim :) MMA'de yer tekniklerinde birkaç hareketi göstermişlerdi ancsk şimdi hatırlamıyorum :) Kaç yıldır judoyla uğraşıyorunuz ?

• 5 6 falan newaza(yer)*iyidir benimde çok yer tekniği biliyorum ben de mma yaptım ve sambo işte

• 10 yıldır sporla ugrasıyorum lısanslı boksorumşu anugrasmıyorum ders verıyorum dıve master lısansım var dalgıc olarak da calıstım yamac parasutu hobı olarak yaptım fıtnessla ılgılıyım suan

0|0
    0|0
    • Yamaç paraşütünü nerede yaptınız :) ?

• Ölüdeniz eşliğindeki manzarasıyla gün batımında Fethiye-Babadağ'da bir uçuş daha yapmanızı tavsiye ederim.

• korkumu yenmek ıcın yaptım bu kadar eglencelı olacagını bılsem cok onceden yapardım :) tesekkur ederım onerı ıcın en kısa zamanda yerıne getırmeye calısıcam

• Artık iş hayatı yapamıyoruz spor pek :(

0|0
    0|0
    • Olsun hocam bak yukarıda LilyPad demiş çok güzel yürürüm diye sizde çok güzel yürüyorsunuzdur belki de :d

• 2 ay kickboxa gittim.. 20 kilo verdim çıktım c(:

0|0
    0|0
  • 2 sene aralıklarla fitness. 2 senedir yüzme

0|0
    0|0
Yükleniyor...