Sizin derdiniz nedir?

arıyoruz boğuluyorsunuz, aramıyoruz ilgisiz oluyoruz. Siz ne istiyorsunuz bizden?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş olsun bacım aynı dert bende de var:) arıyosun gurursuz diyo aramıyosun sen beni sevmiyosun diyo s*kicem ızdırabını böyle hayatın az kaldı...

2|0
    0|4
    • :((( bıktım erkeklerin dengesizliklerinden!

• iyi de niye eksiliyonuz yaw alla allaa. ben de bıktım ben de.

• ha sen açık açık yazdın erkeksin ya sana çok yakıştı maşallah...

Erkekler Ne Diyor 13

• Asıl siz ne istiyorsunuz bizden? hem kaçıyorsunuz hem kovalıyorsunuz

0|2
    0|0
  • Ya bırakın Allahınızı severseniz kezban kezban muhabbetleri, karşılıklı anlayıştan geçer bu. ne gururunuz kibiriniz varmış kardeşim sizde ki gurur Tanrı'da yok tövbe haşa, noluyo sanki sakız gibi yapışsanız şapur şupur öpseniz, bi taraflarınız mı eksiliyor.

0|2
    0|0
    • iki farklı karakteri mi canladırıyorsun?

• valla görünen köy klavuz istemez demişler, ukala bey

• Neymiş senin gördüğün köy bayan klavuz.

• Herşeyin ortası güzel. Zaten sürekli aramak felan bunlar ilişkiyi sıkıcı hale getirir. Kişiler özlemeli , buluştuklarında konuşacak birşeyleri olmalı bence :)

0|0
    0|0
    • güzel söylüyorsun. peki ya uzaktaysa sevdiğin kişi ve yoğun çalışan biriyse ozaman ne olacak?

• Öyleyse bile bence aşırı aranıp sıkılmamalı kişi. Dediğim gibi herşeyin ortası güzel.

• sorunda cevapların gibi bi acayip.

0|3
    0|0
  • Valla herkes kendi egosunu tatmin etme peşinde biri beni sevsin benim için ölsün ilgi göstersin olay bunu dengelemekle alakalı yoksa kızların isteklerine can dayanmıo yani erkeklerin de o kadar nazı olsun =)

0|2
    0|0
  • valla benim hiç bir sıkıntım yok cünkü sevgilim yok ne güzel lüküs hayat :D

0|1
    0|1
  • Sizin dengesizliğiniz bi anlayamadınız biz erkekleri zaten.

0|1
    0|0
    • bizim dengesizliğimiz mi? ne istediğini bilmeyen sizlersiniz!

• neye dayanarak gönül alma olarak değerlendiriyorsun? belki o anda kadının canı bunu istemedi bir hafta sonra istedi olamaz mı?

• Adı üzerinde örnek ben zamanlamaya dikkat çekmek açısından verdim o örneği, . Sağından solundan polemik akıyor lafı olmadık yerlere çekmeye çalışıyorsun.

• sızlı bizli olmadan önce, karşımdaki adam mi diye sor kendine. Gel bana istediğini sor

0|0
    0|1
  • arama o seni bulsun dertdimiz aramakta zaten

0|0
    0|0
  • Hepimiz bir değiliz ama

0|0
    0|1
    • Şu mükemmel erkek profili çizme huyunuzdan vazgeçin be kardeşim kendiniz olun biraz. hepimiz aynıyız işte onlarında hepsi aynı.

• arayacaksın ama hep değil.

0|0
    0|1
    • hep aramadığımızdada ilgisiz oluyoruz.

• sms ve facebookta görüşme. kavgalar çıkıyor. her gün telefonla konuş ama her saat başı değil. çok ilgi sıkabilir insanı. gerçi beni sıkmaz sevilmek ne hoş.

• ben freeyim zanza no broblem

0|0
    0|1
  • benim derdim matematik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüz vermiceksin. En iyisi.

1|0
    0|3
  • valla kimse kusura bakmasın ama en iyisi aramamak arayınca bi tuaflaşıyorlar :s

0|0
    0|4
Yükleniyor...