Masa tenisinden anlıyanlar bakabilirmi?

arkadaşlar masa tenisinde nasıl daha iyi olabilirim haftada 2-3 saat oynuyorum ama kendimi geliştirmek istiyorum sizce nasıl geliştirebilirim ve kendi başıma nasıl antremanlar yapabilirim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iyi öğrenen kadar hem çok oynamıştım hem de benden iyileri seyretmiştim. Kendi kendime de duvarda oynuyordum. Çok iyi oluyor çünkü mutlaka geri geliyor ya o yüzden daha seri oluyorsun mecburen.

0|0
    0|0
    • antreman sıklığın nasıl ?

• anladım çok teşekkürler :)

• Rica ederim. :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Duvara karşı kesinlikle oynamalısın lisedeyken masa tenisi takımındaydım ben İstanbul 3. lüğümüz var, devamlı çalışman lazım antreaman çok sık yapmalısın ben zora gelemediğim için bıraktım

0|0
    0|0
    • ne kadar sıklıkta antreman yapılması GEREK?

• günde 4 saat antreman yaptırıyorlardı hergün yapmak zorundasın bir gün yapmasan reflexlerin yavaşlıyor

• zorlu bir yol beni bekliyor ozmn :))

• haftada 2-3 saat değil günde en az 2-3 saat oynayacaksın.özellikle küt vurmaya ve falsolu vurmaya ve bu tip vurulan topları karşılamaya iyi çalış.

0|0
    0|0
  • öncelikle rahet tutuş ve vurş tekniğini tam olarak oturtup duvar çalışması yapabilirsin srekli vuruş tekniğin oturdktan sonra masa duvar yaparak devam et.. oynadıkça farklı vuruşları kendin çıkartmaya başlarsın zaten..

0|0
    0|0
  • eğer masan parçalıysa birini dik konuma getir kendinle oyna günde 1 saat min.

0|0
    0|0
    • öyle nasıl olacak yahu denemedim ama mantıklı gelmedi duvara karşı daha mantıklı geldi

• duvara karşı yapmak varken niye böyle yapıyorsun?

• duvar pürüzlü yapıya sahip masa ise pürüzsüz o yüzden masada yapıyorum

Yükleniyor...