Bilemessiniizz kiiiiiiiiiiiiiii :D

1. mezar başında ağlayan bir kız var, mezarda yatan kadının annesi, mezar başında ağlayan kızın annesinin kayınvalidesidir.o halde mezarda yatan kadın mezar başında ağlayan kızın nesidir?

2.kapımız var bu kapılardan biri hazine odasına açılıyor. Bu 2 kapının önünde de 2 bekçi var. Bunlardan biri hep doğru diğeri ise hep yalan söylüyor. Hazine odasını bulabilmek için bu bekçilerden birine yalnızca bir soru sorabiliriz. Bu soru ne olmalıdır?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bu soru daha önce soruldu geç kaldın

0|0
    0|0
  • 1::::hizmetçisi :) :) ne bilim ben yaaa neyi oluyorsa oluyor bana mı aşıkta soruon :) :)

2:::birine bir soru sorma hakkımı varsa eğer toplamda 2 bekçi varsa 2 soru eder ;)

bu soruyu ortaya sorarım hanginiz doğru söyleyen :) :) doğru söyleyen benim der

yalancı olanı bulurum.ona da hangi kapının hazine odasına çıktığını sorarım :)

sol derse sağdır :) :) sağ derse de soldur :D :D kurnazlık

0|0
    0|0
  • Mezardaki kadın ve ağlayan kız hala yeğendir. Yanındaki bekçiye kapıyı sorarsam ne cevap verir dersen 1. kapı veya 2. kapı diyecektir.

0|0
    0|0
  • bence iki sorunun cevabıda aynı, dönersen söylücem cevabı

0|0
    0|0
  • kızın halası..

2. soruyu çözemedim ama anlamadığım hazinenin hangi odada olduğunu anlasak bile bekçileri nasıl atlatıp içeri giricez ki:)

0|0
    0|0
  • mezarda yatan kadın ağlayan kızın halasıdır

Belçilerden birine eğer öteki bekçiye hazine odasına hangi kapıdan girilir diye sorsam o ne cevap verir yani ikiside öteki kapı veya bu kapı diyecektir

0|0
    0|0
  • Beynim eroŕ

0|0
    0|0
  • 2. amerika ne tarafta

0|0
    0|0
  • Amin Cümlemizee...

0|0
    0|0
  • Yahu al şu 200 kağıdı kaybol bune sorudur be kardeşim gece gece işim gücüm yok :)

0|0
    0|0
  • 1-Babasının kız kardeşi/ablası dır (halası)

2-eğer öteki bekçiye hazine odasına hangi kapıdan girilir diye sorsam o ne cevap verir yani ikisi de öteki kapı veya bu kapı diyecektir''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...