Bu akşamki derbide fenerbahçe ve beşiktaş 1-1 e mi yattılar sizce?

rıdvan dilmen'de yorumunda ayni şeyi söyledi iki takımda 1-1 i istedi diye.fener'in zaten malum artık şampiyonluğunu ilan etmesi matematiğe kaldı.beşiktaş da galatasarayın yenilmesinden sonra rahatlamış her iki takım da 1-1 e razıydı sanki sizin görüşünüz ne?

Güncellemeler:
link bunu kast ediyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş 1-1'e niye yatsın ki işine yaramaz 1 puan. Galatasaray'lılar 1 haftadır Fenerbahçe Beşiktaş'a yatacak ditip durdular zaten ama öyle olmadığını herkes gördü. Ama Galatasaray niye Kasımpaşa ile yattı ben onu anlamadım :)

1|4
    1|2
    • boş ver karekter meselesi 1 paun sanki beşiktaşı lider etti. aptal işte türk milleti.

• Guzell cevap

• yatma tabirini şike olarak değil,razı olmak manasında kullandım.yoksa iki takımında kazanacak pozisyonları var.1-1 bence sadece fenere yarıyor aslında 1 hafta geç şampiyonluk turu atacaklar sadece.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tipik gsli işte ciğerin yanıyor kıskanç

0|2
    1|3
    • gsli değilim.ama aptal bir fanatik de değilim çok şükür.rıdvan hoca bile ayni yorumu yapınca kafasında beyin olanlara sorayım dedim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Son dakika emenikeyle gole yaklaşan Fenerbahçe mi beraberliğe yatti yoksa Son anlarda Pektemekle gole yaklaşan Beşiktaş mi? İki pozisyonda da kaleciler hayati kurtarislar yaptı

0|1
    1|2
  • 1-1 ikisinede yaramıyordu neden böyle bitmesini istesinler yahu saçmalamış yine rıdvan azizin yalakası

0|0
    0|0
  • bazen yatarlar olur arada öyle

0|0
    0|1
  • Çok saçma..

Rıdva Dilmen'i severim ama bazen saçmalıyor.

0|1
    1|2
  • bence iki takımda son dakikaya kadar kazanmaya çalıştı gol pozisyonları kaçırdı

0|0
    0|0
  • Gece gece niye kavga ediyorsunuz ayıptır biraz sakin lütfen

0|1
    1|0
Yükleniyor...