Survivor sizce gerçek mi?

evet arkadaşlar soru açık.o programda bana sanki kimse aç kalmıyormuş gibi geliyo sonuçta her gün meyve yiyerek insanın bir deri bir kemik kalması gerekmez mi?ama hiçbirinde gözle görünür bir değişim yok.ayrıca hiçbirinin saçı uzamıyo sanki bakın turabiye tolgaya kaç aydır aynı uzunlukta yoksa adada berber mi var?bunlar tuvalet gereksinimlerini nerede karşılıyor?vs vs...programı ben izlemiyor muyum?evet izliyorum ama sırf oyunları için yoksa programın şaibeli olduğu bir gerçek...SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Güncellemeler:
bir de turabinin dövmesi dikkatimi çekti..yeni yaptırmış belli..adada tattoo cu da var galiba..ne adaymış bee:D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anlamıyom gardaşım lan bu adamların sakalları uzuyo koltuk altı kılları büyümüyo ehe :D

0|1
    0|0
    • aynen arkadaş saçları da uzamıyo ne hikmetse..

• Acun kaç tl maaş veriyo sana JokerDunham? :D Abes duruyo diyoz madem böyle destek veriyolar sakalları da kesilsin öyle bir psikoloji yaratmasınlar.

• yani yemek vermediklerini mi iddia ediyosun kardeş niye zayıflamıyor olm o zaman bu adamlar hem o ihtiyaçlarını nerde karşılıyolar adada kalıyolarsa arkada otel var bence orda kalıyo bunlar.d

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabi ki oluyor bir insanın günde alması gereken proteini vermekle yükümlüler göz göre göre insanları ölüme terk edemezler o insanlar deniz suyu da içmiyor içecek suları temizlenmeleri gereken zamanlar var tabi ki. yiyecek bakımından bir insanın alacağı gündelik protein 0,45gr buda pirinçle karşılıyorlar o kadar gün boyu bir avuç pirinçle durulur mu? tabi ki psikolojik olarak açlar.

0|0
    0|0
    • ağırlık başına 0.80 gram 0,45 çok az...yani mesela Akına 80 kg desen o adamın 64 gr protein alması lazım en az..bu da bir avuç pirinçten karşılanmaz zaten

• link 100 gr pirinçte sırasıyla oranlarına bakabilirsin onun ince hesapları vardır aç kalmıyorlardır tabi ama doydukları söylenemez

• Bence yiyorlar...

bizleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sakalları dokundurtmuyorlar. onun dışında kesiyorlar. mesela turabi göğüs kılları habire tıraşlı dikkat edersen. ama bence aç kalıyorlar çünkü miğdeleri göçük duruyorlar hep. ünlülerde bir kız vardı kızın sırf kemikleri görünüyor. kız bir düşse heralde bir kol bir bacak kırılcak gibi duruyor. bilmiyorum genede vardır belki bir numaraları.

0|0
    0|0
  • Bu adamlar nereye sıçacak ?

2|0
    0|0
    • aynen öyle NEREYE SIÇACAKLAR YAA:D

• canım arkadaşım elbet kamera arkası var bu işin. heralde olacak. önüne malzemeyi koymuşlar yem olarak. onlarda alıp yiyor. bu yani iş. zengin bir adada yaşam mücadelesi gibi görebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Gerçek tabi adada 15 günde bir berber oluyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam :)

0|0
    0|0
  • Bence kesin numara

0|0
    0|0
Yükleniyor...