Başak kızının hangi burçtan erkekle ilişkisi sağlıklı olur?

Başak kadını hangi burç erkeği ister hangi burç erkekle iyi anlaşır

Başak kızıyla hangi karakterdeki erkek başa çıkar? nasıl davranmalı kıza karşı

astroloji kurtları yardımınıza ihtiyacım var?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• başak burcuyum

koçları çok çekici ama fazla sabit fikirli yavşak ve kendini beğwnmiş bulurum

boğalarla çok iyi anlaşırım en güvendiğim burçlardan biridir ayrıca karakter ve kafa yapıları yakındır

ikizler allahım başka dert vermesin çok yalancılar ve her yalanlarını yakalarım

yengeç ana kuzusu bencil kinci mızmız ve gereksizdir hiç hoşlanmam

aslan eğlencelidir ama uzaktan öyle pohpohlamayı seven tipler değiliz. aslında severiz ama isteriz ki gönlümüzden geçeni söyleyelim karşımızdaki ona iltifat etmek zorunda bırakmasın bizi

başak genelde uyumluyuzdur ama kötü yönler de aynı olduğu için 3. dünya savaşı çıkabilir. kızlarının burnu kaf dağında memnun edemezsin erkekleri de pinti ve takıntılıdır

terazi burnundan erkek tanımadım ama kızlarla gayet iyiyimdir çok sevimli insanlardır dost canlısı ve zariftirler bir kere

akrep en güvendiğim canımı bile emanet edebileceğim arkadaşlarım bu burçtandır. ayrıca nişanlım akrep ve tek kelimeyle mükemmel bir uyumumuz var. bir başağın içindeki cevheri görmesi için ateşli bir burca ihtiyacı var

yay çok hareketli gelir baş ağrıtabilirler ama saf sevimli dost canlısı insanlardır gözümde. fedakardırlar ayrıca.

oğlak burcunu sevmem donuk kendini beğenmiş ve sinir bozucu bulurum ama garip bir şekilde uyuşuyoruz

kova erkeği hakkında çok bir gözlemim yok ama anlaşamadığım bir nokta yok. çok zeki saf ve iyi niyetliler

balık melankolik duygusal pısırık iğrenç bir burç gözümde. bir başak kadınının istediği hiç bir özelliğe sahip değil istemediği herşey var.

0|0
    0|1
    • ayrıca başaklar kendine güvenen ama mütevazi görünen zarif tavırları çekici erkeksi şefkatli zeki güvenilir bakımlı giyinmesini bilen konuşmasını bilen kültürlü temiz erkeklerden hoşlanır. herşeyin bir kriter bakışın gülüşün konuşman kullandığın kelimeler kıyafetin saçın tenin sesin karakterin zekan kültürün kariyerin vs. onu etkilemek istiyosan çok az belli edeceksin onu istediğini ikilemde kalsın. hayranlığını belli edersen yavşak der hiç belli etmezsen aa yeni kanka yaptım der

• İşe yaradı mı bari :)

• balık hakkındakı dusuncelere kesınlıkle katılıyorum benım erkek arkadasım terazi uyum var bence

Kızlar Ne Diyor 8

• Aslan, koç ve oğlak hariç hepsi olabilir.

1|0
    0|0
  • Aslan, ikizler, koç, yay olmaz, bir başak olarak bu burçlara güvenemedim güvenmem de.Oğlak, boğa en ideal olanı ve oldukça ortak özelliklerimiz var uyum süper olur.Akrep bana çok gizemli geliyor onlarda kesinlikle şeytan tüyü var insanı ister istemez çekiyor.Yengeç ve balık fazla duygusal kafa yapımız uyuşmayabilir.Kova ile uyumlu bir ilişki olabilir tabi arkadaşlık dostluk ön planda tutulmalı.Terazi hakkında pek fikrim yok ama yine de farklı kişilikler olduğunda uyum biraz zor olabilir.

0|0
    0|0
  • Bir kişi oldu hayatımda o da balık burcuydu ve aman aman diyorum çok zor hiç anlaşamıyo balık ve başak. Onun dışında bilemiyorum yani. Ama şunu da bil sadece burç değil yükselende önemli.

0|0
    0|0
  • bende başağım.aslan kesinlikle olmaz olmamalı

1|0
    0|0
    • aslanda bişey yok soruda olduğu gibi başak burcu aslanla olmazz dedim

• tamam işte bnde varki biliyrm ki olmaz olmamalı diorum...tavsiyee

• mevzu uzadı bence ekleşip mesajlaşın:=)

• İstisnasız Boğa. Başak burcuyum resmen Boğa burcu harici biriyle ilişki yaşayabildiğim olmadı

0|0
    0|0
  • koç balık aslan burçlarıyla olmasın da kimle olursa olsun zor anlaşır bu üç burçla

0|0
    0|0
  • ben de başağım, boğalarla çok iyi anlaşırım. ama aşk anlamında boğa nasıl olur bilmem

0|0
    0|0
  • Oğlak diyorlar. Ben de başağım birinden hoşlandım oğlak çıktı ama bir halt olmadı.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• boğa.net başak kız arkadaşım var uyumluyuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...