Bir erkek neden 2 tane facebook hesabı açar?

birisinde çevresinde olan herkes var 2.sinde yakın arkaşları var bunun anlamı ne sizce?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim de 2 tane var, bir şey sakladığımdan değil ama sınıfında çok samimi olmadığın biri ya da 3.göbekten bir akrabanda ekleyebiliyor seni, reddetmek ayıp oluyor. Ama her şeyini herkesle de paylaşmak istemiyorsun. Bu yüzden 2.ci bir hesap açtık yakın arkadaşlarım ve ben yalnızca birbirimizin ekli olduğu. Whatsapp vs kesmiyor çünkü bizi.

0|0
    0|0
  • arkadaşları olan facede özgür rahat takılıyordur. kafasına göre yorumlar paylaşımlar fotoğraf begenileri yapıyordur. diğerinde akrabalar oldugu için daha ağırbaşlı takılıyodur

0|0
    0|0
  • Mallık bildiğin ._. Birde parantez şeysine ( II.hesap yedek )diye yazıyorlar ya öldürüyor beni adjsadks

0|0
    0|0
  • İkisinde ayrı sevgilileri var :)

0|0
    0|0
  • birinde azıyor birinde efendi takılıyor. :D

0|0
    0|0
  • bencede amacı çapkınlık :D öyle birini tanımıştım ama 2 tane face kullandığını sonradan fark ettim

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir şey

Çok boş vakti var herhalde

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. hesabım da kimliğim saklı, gerçek kimliğim, ortamım, ailemin mesleği vs vs.

2. hesabım herkese açık fakir edebiyatı yaptığım hesap.

3. hesabım gerçek hesabım.

0|0
    0|0
  • benim bı tane var oda olesıne actım sahte ısımle bı kac resım koydum baktımm aaaaa bı suru kız eklemıs ama hepsı bebe bulusmaya utanıyom bebe amca ılıskısı gıbı:)

0|0
    0|0
  • Hayırdır sen erkek değilmisin ?

0|0
    0|0
  • yakınlarını ayrı tutuyor diğer açtığı hesaptakiler ise sıradan pek önemsenmeyen insanlar

0|0
    0|0
  • Biriyle zamparalık biriyle ahlaklı genç :D

0|0
    0|0
  • iki hesap normal sayılabilir benim 6 tane face m var :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...