Tatile giderken?????????????

Erkek arkadaşımla tatile gitmeyi düşünüyoruz yani o teklif etti. uzun süredir birlikteyiz ama yüzme bilmediğimi söylemedim yani korkuyorum yüzmekten :D daha önce arkadaş ortamıyla falan da tatile gitmedim giderken neler götüreyim yüzme konusunda fikri olan var mıne yapmalıyım teşekkürler şimdiden

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Yuzmeyi sorun etme :)

2-3 tane bikini gotur hep ayni bikiniyi giyme

Etek,sort,askili tarzi rahat kiyafetler gotur

Gece belki disarda ozel bir yemege cikarsiniz o yuzden 2-3 tane guzel şık elbise gotur.

Gunes oncesi ve sonrasi olmak uzere krem

Plaj terligi

Vucut bakim urunlerin

Makyaj malzemelerin

Parfum

Epilasyon aletin cunku tek tuk killarin uzarsa hemen alabilirsin :)

Deodorant

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En tehlikeli şeyi yapmışsın :d Yanlış anlama ama tehlikeli kısım erkek arkadaşınla tatile çıkman değil ,yüzme bilmediğini söylememen.

Ben yelken sporuyla uğraşıyorum. Kızın biriside rica etti hadi beni yelkene götür diyerek. Ben de götürdüm neyse. Denizin ortasında en az derinlik 200 metre. Ben şaka olsun diye bunu ittim yelkenden. Meğerse yüzme bilmiyormuş :d Vebaline giriyordum neredeyse :d

Çıkarılacak sonuç ;

Herhangi bir ani şaka ihtimaline ya da denizde baş başa kalma umuduyla arkadaşın aöılmak ister denizde sen de gitmek istemezsen yanlış analayabilir. O yüzden bence direkt söyle :d

0|0
    0|0
  • Can yeleği

Can simidi ,

Can kurtarma kollukları ,

Deniz Gözlüğü,

Bir kaç çeşit Bikini ,

Güneş kremi

Kum Kovası takımı

0|0
    0|0
  • sığ yerlerde suyun içinde oynaşıverin nolcak yüzme bilmiyosan ben denizi çok sevmiyorum genelde güneşlenirim dersin olur biter hhahaa :D

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum,boyunun yettiği kadar gir suya :)

0|0
    0|0
  • Deniz sezonu ne ara acıldı ya .D :D sakin ol kendin bide mayoların ı götür yeter r:D

0|0
    0|0
    • :DD:dD:dD:d olduu

• :D :D ne götürecen. Kalın montunu falanmı ne yani 2 parça don atlet koyacan 2 mayo 1 terlık bu kadar :D

• kendini götür yeter ona :)

0|1
    0|0
  • tek dikkat etmen gereken nokta yüzme ögretiyim derken başka bişeyler olmasın :D

0|0
    0|0
  • Tatil deyince neden akla deniz kum güneş geliyor ki ben tatile Kapadokya ya gitmeyi düşünüyorum mesela

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmediğini söylemeyi düşünmüyosun herhalde?:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...