Aileme doğruyu söylediğim halde bana güvenmiyor

arkadaşlar abim askerdeyken sürekli ben para yolladım yaklaşık 2000 tl kadar işin ilginç yanı abim herkese diorki o bana para falan göndermedi e bende 2000 tlyi bir anda göndermedim kredi kartların eksi hesabından verdim e haliyle çalışırken ailene ver para diyemiosun cepte kuruş para olmayınca nerden harcıycaksın sigara alıcaksın nasıl alıcaksın sadece sigara aldım 9 ay boyunca 2 kart birbirini idare etti çalıştığım için borç kapanmasada kartlar kapanıodu bir sağlık problemim ortaya çıktı bende borçları söylemek zorunda kaldım o parayı arkadaşlarımla yediğimi düşünüor ailem oysaki 9 ay boyunca kendime sadece sigara aldım bazen onu bile alamadım son 1 ayım kaldı borcumun ben işe girdim kartı versene baba borcumu kapıycam dedim kart yok dedi abim de bugün gelmiş kartı verde bana bişiler alsın dior dalga geçior neden inanmıolar yalan atmıyorum neden kimse para gönderdiğime inanmıyor off inanmazlar bu saatten sonra abim askere gitmeden önce birikim yapardım nie inanmıolar bana ben y emedim o parayı nie inanmıolar bana ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya ciddi misin sen adşksdlşa Ben niye bu kadar güldüm bu probleme çok özür dilerim alkdlas Git öldür abini kafasını gözünü kır oh mis işte kjadlksa

0|0
    0|0
    • sevmiorum zaten abimi gram sevgi yok ona içimde ben aileme yük olmasın die gönderdim o parayı şimdi bana yapılan tavırlara bak off ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Havale olarak gönderirken atme ya da vezneden gönderirken sana makbuz verir

o makbuz duruyorsa gönderdiğine dair o makbuzları gösterde kapak et onları :) eğer

yoksa işin zor

0|0
    0|0
    • yok makbuzlar maalesef

• o zaman zor ispatlarsın canım arkadaşım

Yükleniyor...