Bakışmanın Ardından Kızların Dudaklarına Parlatıcı Sürmesi Bir Anlam İfade Eder mi?

Arkadaşlar;ben akşam üzeri dönerken ada vapurunda bir kız gördüm aslından birçok kere görüyordum çok ta hoşlanmıştım keşke bir daha karşıma çıksa diyordum ve şans eseri tam çaprazıma oturdu ben de fırsattan istifade bu sefer hoşlandığımı belli etmeye çok kararlıydım.Ben 35 dk lık yol boyunca belli aralıklarla sürekli baktım ve iki kere göz göze geldik ve göze göze geldiğimizde eminim ki hoşlandığımı en azından bakıldığını anladı.Yalnız sorun şurada ki ilk iki bakışmadan sonra akşamın 21.30 motorunda malum evine dönüyor dudaklarına parlatıcı sürdü...Bilmiyorum bunun bir anlamı olabilir mi ama sorun şu ki iki kere göz göze gelmemizden sonra bir daha hiç etrafına bakmadı sabit durdu biraz telefonuyla uğraştı biraz test çözdü biraz gözlerini kapayıp uyudu vs.Ve motor yanaştığında da eminim ki ilk benim kalkmamı bekledi sonra arkadan o kalktı yani benim olduğum yöne hiç bakmadı sabit kaldı.Buradan aslında kızın benden hoşlanmadığını ya da bir sevgilisi olduğunu tahmin ediyorum ancak anlamadığım nokta gecenin 22.00 ında evinize dönerken dudaklarınıza parlatıcı sürermisiniz

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Yav he he

illa sizin için sürmüş olacak

bi yere gidemez çünkü kız Dudağı çatlayamaz kendini güzel hissetmek için süremez

2|0
    0|0
    • Nerelerdeydin yahu sen :)

• Elbette kendisi için sürebilir kendini güzel hissetmek için sürebilir bundan daha doğal birşey de yoktur zaten,sadece bazı zamanlarda bir anlam ifade etme ihtimali varmıdır diye merak ettim hele akşamın 22.00'ında

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine bakan biridir pek takilma olaya.begenilmek hoşuna gitmiş olmali

0|0
    0|0
  • Sürebilir anormal bir şey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• belki sevgilisiyle buluşmaya gidecek :)

0|0
    0|0
    • Onu ben de düşündüm ama akşam saat 22.00 da ada ortamında iskeleden kendisini alan bir sevgilisi yoksa eve gitmekten başka bir yol yoktur...

Yükleniyor...