Doğrucu ya da cesur... Hangisi sizsiniz?

Hepimiz arada bir “doğruluk mu cesaret mi?” oyununu oynarız. Gerekli tüm malzeme birkaç samimi arkadaş ve bir şişeden ibarettir. Yuvarlak bir masada oturulur, şişe çevrilir ve şişenin ağız kısmının denk geldiği kişiye sorulur “Doğruluk mu cesaret mi?” Sonrasında olanlar olur. Ya doğruyu söyler ya da arkadaşlarınızın sizin için seçtiği cesur davranışı sergilersiniz.

Hangisini tercih ederdiniz?

Hazır site ayın 28'inde baştan aşağıya yenilenecekken! birçok şey değişmeden :D herkes dökülsün bakayım :))

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Her ikisi de bana uyar. Cesaretime güvenirim, doğruluğu severim. Oyunun tadı çıksın, eğlencesi daha çok olsun diye 'cesaret' derim genelde.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• doğruluk

.

0|0
    0|0
  • Ben hep doğruluk derdim. Cesaret diyince birilerini öptürmeye çalışıyorlar. Bi keresinde de sevdiğim çocuğa seni seviyorum dedirtmislerdi :D

0|0
    0|0
  • kesınlıkle dogruluk

0|0
    0|0
  • kalabalık bir kız grubumuz vardı ve gece pijama partilerimiz de bunu sürekli oyanardık ve ben her daim doğruluk derdim

çünkü yemiyor öye şeyler yaptırıyorlardı ki amann :D

0|0
    0|0
  • Doğruluk 28yıldır olduğu gibi...

0|0
    0|0
  • Doğrucuyum hep *-*

0|0
    0|0
  • Doğruluk.diğerini yemiyor

0|0
    0|0
  • valla açıkcası ikiside zor gibi dogrusuna ve cesaret edeceğin işe baglı

0|0
    0|0
  • Doğrucuyum.:)

0|0
    0|0
  • Genellikle doğru ama cesurlugumda tutar.

0|0
    0|0
  • eskiden cesurcuydum ama bugünden sonra doğrucuyum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Cesaret bazı gercekler vardir onalrin sorulmasini istemem hic belli olmaz her an sorabilirler cunku mahremiyet diye bise bu oyunda yok nasi olsa cesaret birseyi kanitlamaz is bitince genelde kotu biseyse acikliyosun oluyo bitiyo :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...