Hayatın da tanıştığın gün ki gibi kalıp hiç değişmeyen birisi oldu mu??

Hayatın da tanıştığın gün ki gibi kalıp hiç değişmeyen birisi oldu mu??

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• elbette oldu doğru dostluklar değişmez kişi ektiğini biçer sen karşındaki dostuna değişmezsen karşındaki dostunda doğru kişi ise değişmeyecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oldu,fakat o hayatına bensiz devam ediyor.Keşke benim hayatımda olsaydı,beraber hayatı yaşamaya devam etseydik.

0|1
    0|0
  • Yeni dünyaya ayak uydurmak için herkes değişir. Önemli olan nerden geldiğini unutmadan, yeni dünyaya ayak uydurmak .

0|0
    0|0
  • Bir gun tanidigim ama hic konusmadim kisiler.Sadece tanidigim an kafamda doner :)) yoksa varmi ole biri hayat insani deistiriyor

0|0
    0|0
  • olmaz her insan elbet bir gün değişir.

THE END...

0|0
    0|0
  • Kalıp derken mermer felan mı kastediyorsun?

0|0
    0|0
  • Annem sanırsam

0|0
    0|0
  • annem . :)

0|0
    0|0
  • evet oldu . . . . .

0|0
    0|0
  • kalıp gibi derken :D ne alaka çözemedim. :D Ama tanıştıgımdan beri herkes değişti o kesin :D

0|0
    0|0
  • hayat değiştiriyor ister istemez ve ben aynı kalmak için mucadele ediyorum

0|0
    0|0
  • He var

cayırt

0|0
    0|0
  • bu dediğin imkansız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet var.Hatta bu gün onula görüştüm.Benim en iyi arkadaşlarımdan biri Yasemin :).Ben onla 8 yaşımda tanıştım.Yıllar önce tanıştığımızda saniyeler içinde el ele tutuşmuştuk okulda.O yaştan bu yana o fiziken çok değişti ama halen o elimi tutan 8 yasındaki kız var içinde.Cok şeyler yaşadık beraber.Ölümler, yolculuklar zorluklar ama yan yana gelince yaşımızdan hiç bir eser yok.Eşide buna şahit.Yan yana gelince çocuklar gibiyiz :).Onu çok seviyorum ve bu hayatta beni seven nadir insanlardan biri.Gerçek bir dost.

1|1
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • evet. 1 kişi.

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasim 13 yil evel nasilsa simdide öyle

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum herkes zamanla degısır cunku

0|0
    0|0
  • her birinin değiştiğini gördüm hemde her birinin neden bir tek değişmeyen insan bendim :(

0|0
    0|1
  • olmadı.

0|0
    0|0
  • En yakin arkadaslarim öyle, değişiklik yok :)

0|0
    0|0
  • yok öyle biri var derlerse inanma :D

0|0
    0|0
  • Annem benimmm.. Kokusunu aldığım ilk günden beri aynı hiç değişmedi kerata :)

0|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Annem

0|0
    0|0
Yükleniyor...