Saygıdeğer arkadaşlar bakın bu tarafa bi

arkadaşlar buraya benzer tarzda bir konu daha açmıştım. ancak ben bu kıza anlam veremiyorum. kız bana karşı boş değil bişiler var eski sevgilim oluyor kendisi. fakat ben yazınca yazmıyor kendisi yazınca vs konuşabiliyoruz yoksa yok yani.. mesela gunaydın diye mesaj atıyorum cevap yok gün içnde yazıyorum yine cevap yok iiii gecler diyorum cevap yok.. sinire baglıyorum sabah gunaydın mesajı atmıyorum öğlen ya da akşam kız yazıyor napıyorsun die.. ya da bir gün önce yazdığıma cevap veriyor bende ozaman diyorum dünkü yazdığıma yenimi dönüş yapıyon daha falan diye telle ilgilenmiyorum ki pek diyor..

şimdi

1_bu kız neden byle yapıyor?

2_bu kızın sürekli benle irtibatta kalmasını nasıl sağlıyabilirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki kız ilgiden hoşlanmıyor.sen yazma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen ona her dakika mesaj atmamalısın sonra hep bekler seni kölesi yapar her dakika senin yazmanı bekler sen yazma bak nasıl olsa o sana yazıyomus

0|0
    0|0
    • yazıyor yazmıyor diyemem ama anlam veremiyorum yani neden ben ayzınca yazmıyorda kendisi yazınca konuşabiliyoruz.. çok sık mesaj da yazmıyorum.. mesela braz bir yazıştık ilk arkadaşla konuşuom dedi sonradan uykum var uyuym dedi ama bnce benle knusmayı kesmek için yapıyo byle

Erkekler Ne Diyor 2

• Oyun oynuyor ve sen de yiyorsun bu numarayı. Ya O'nun oyununa karşı sen de aynı şekilde cevap vereceksin, ya da bırakacaksın böyle oyucuları.

0|0
    0|0
  • zaman geçirmeyi denesen

0|0
    0|0
Yükleniyor...