Başımızdan bir olay geçti ne yapmalıyız..

Herkeze Merhaba!

Bundan 2 gün önce ablamın oglu yanı yeğenım acıkögretım sınavına gıtmesı ıcın bende arabamı ıstedı bende verdım oda sınava giderken yol esnasına bir araçla yan aynaları vuruşmuslar benım yegnım anlattıgı kadarıyla sınava yetısmek ıcın özür dilemiş mahsat olay uzamasın ama onlar arabadan 3 kısı ınmısler benım yegenımde tek basınaydı. cocuklar benım arabanın ayna kısmını tekmelemısler gıtmısler. yeğenımde cocukların plakasını almamıs o stresden dolayı olsa gerek. Şimdi bu kişilere dava acmak ve suc duyurusnda bulunmak istiyorum ama orda kamerada yokdu. suc duyurusu bulunsan bulabılırlermı ya da ne yapmalıyımm ?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl ulaşacaksınız onlara

0|0
    0|0
    • işte orasını merak edıyorum plaka yk bısey yok sud duyurusnda bulunsan bulabılırlermı ki

• Bulunabilmeniz için sizden plaka isterler yoksa yapılabilecek bir şey yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• olayı gören kimse yokmuymuş oralarda? yegenin onları görse tanır herhalde polise gidin eşgal bildirin diyorum..

0|0
    0|0
  • Herkes

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence pek umutlu olma,bizim arabaya caddenin ortasında mobeselerin önünde vurup kaçtılar,polisi çağırdık,tutanak tuttu,plakayı söyledik,çarpan araç traktör çıktı dedi,mobeseden baktırsak olmaz diye sorduk gece mobeseler iyi çekmiyor plaka belli olmuyor dedi gitti

0|0
    0|0
    • Dimi böylee bir ülkede yasıyorum şuraya bak

• Kamera yoksa bulmaları çok zor. Hatta sallarlar bile. Ama yinede git suç duyurusunda bulun sen

0|0
    0|0
    • mesela ayna degıl. zaten bı zararda yok mesela böyle haydudlara sesımızı cıkarmasak ıyıce azarlar

• Kardes kamera falan yoksa polis he hı der sallar geçer. Yani uğraşmazlar bile

Yükleniyor...