Beni o kadar çok bıktırdılar ki ölsem oynayacaklar

evet arkadaşlar sorun ailem ve sülalem hepsi çok üzerime geliyor.her şeylerimi kısıtlıyorlar,engel oluyorlar.onların düzgün hayatları yok diye beni de kendilerin yaşadıklarını banada yaşatmak istiyorlar.okumadılar diye benide okutmak istemiyorlar.beni o kadar çok bıktırdılarki ölsem hepsi davul çalıp oynayacaklar ya o dereceler şuan.

Şu an muhtacım diye sesimi çıkarmıyorum.karşı geldiğimde de bunlara karşı hatalarını hayatlarını yalanlarını yüzlerine vurduğum da da hemen lafı değiştiriyorlar.sonrada senin için yaptıklarımız var diyorlar oda zorunlu okutmaktı.ilk okul,lise felan.

inanın çok yoruldum ne yapacağım bilmiyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu tabi senin bakis acin onlarin bakis acisindan durum nasil bilemeyiz.

Okumak cok guzel senin gelecegini belirler okumani istemeleri lazim sen onlarin evladisin seni cile cekesin diye dunyaya getirmediler. Eger seni istemiyo olsalardi yetimhaneye verirlerdi gecici biseydir ben bilemem tabi ama sabret anlamaya calis onlarin gozunden gormek lazim olaylari.

Okuluna devam et destek cikmazlarsa hem calis hem oku mumkun boyle yasamak zor ama sonucta senin gelecegin icin verecegin emek sana donecektir.

0|0
    0|0
    • önümde tek kpss sınavı kaldı onu kazansam arkama bakmadan çekip gideceğim zaten.çalışmaya gelince de kaç kez denedim başka yerde çalışacağım diye ona bile izin vermediler başka yerde çalışma amcanın çay ocağı var orada çalış.buna bile karışırlarsa daha ne yapabilirim.bende istemiyorum orada çalışmak ama zorla gönderiyorlar.sonrada bana hayat dersi veriyorlar ee okumazsan böyle çay ocağında çalışırsın diyorlar.

• Madem orda calismak istemiyosun gizli is bul ve hemen basla bisey diyemezler cunku baslamissin artik.

Isallah kpssyi de kazanirsin iste bulursun kurtulursun kararli olursan kimse onunde diramaz

• kararlıyım o kadar çok.gizli çalışamıyorum çünkü amcamın yanına gidiyorum ora bir saat bile geç kalsam hemen aileme haber ediyor amcam nerde bu çocuk diye.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı sorunu şu sıralar bende yaşıyorum diyebilirim. şunu bilmelisin ki bu hayat senin. ailene bağımlısın belli ki maddi yönden. onlar olmasa ne yaparım düşüncesi var kafanda. ama şöyle ki aile de geçici, kimse kimsenin hayatında ömürlük kalmıyor. Okumak mı istiyorsun. ben okuyacağım de. çünkü senin hayatını sen yaşayacaksın onlar değil

0|0
    0|0
    • tamam doğru diyorsun ama okumama bile karışıyorlar liseyi onların istediği lisede okudum hiç istemedim beni hep tehdit ettiler zorla kabul etmek zorunda kaldım.şimdi ise kpss sınavına girecem.okuma diyorlar girip ne yapacaksın diyorlar.bize para lazım diyorlar ama bana bir sakız alacak kadar da para vermiyorlar.her şeyime karışıyorlar.onlar okumadı diye benide okutmak istemiyorlar

• aferin böyle kararlı ol :) kafa şişirmek değil aslında kendime benzettim birazda bana da iyi geldi :) iyi geceler

• sanada iyi geceler :)

• Eline mesleğini al kurtul ..

0|0
    0|0
    • onu yapacağım kpss yi bekliyorum.kazanma olanağım var ama kpss ye kadar beni bıktıracaklar bu gidişler hayattan soğutacaklar

• Allah yardım etsin abi *-*

• Amin.

teşekkürler yorumların içinde.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...