Bayanlar lütfen yorum yaparmısınız

senin bana güvenin kalmadı bunları sana yaparak benimde sana sevgim azaldı eskisi gibi sana olamıyorum oyuzden biz diye bisey kalmadı eskisi gibi olamayız dedi Bende madem öyle sevgin azaldı neden bana yaklaştın neden öptün beni dedim seni öpmek istemem acaba nefsimmi yoksa seni hala secmenden mi bilmiyorum dedi bana ARKADAŞLAR BİZ 4 SENE SEVGİLİ GİBİ DEĞİL BİZ KARI KOCA GBİ OLDUK VE BİRLİKTE OLDUK BENİ BASKASIYLA ALDATTI BİR ERKEKLE GÖRÜŞTÜ BEN AFFETTİM GÜVENİM AZALDI AMA BEN ONUNSEVİYORDUM SANS VERDİM BANA BAZI YALANLARI VAR BEN KZINCA BENLE İLGİLEN DEDİKCE O HEPTEN UZAKLAŞTI ŞİMDİ EVİNİN ÖNÜNDEYİM İNANIN İÇİ BANA KARSI SICAKMI SOGUKMU BİLMİYORUM BEN ONA mesaj ATTIM ÇIK KARSIMA BENİ SEVMEDİĞİNİ BİŞEY HİSSETMEDİĞİNİ GÖZLERİME KALBİME SÖYLE DEDİM ŞİMDİ KORKUYORUM

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sonuc noldu ?

0|0
    0|0
    • hiçbirşey daha karsıma cıkmadı bende bekliyorum beni görmek istedi 2 dakika uzaktan göründüm sonra sabah günaydın mesajı yazar bende yazarım ama cok soguk yabancıymısım gibi ben onun kocası oldum bu gune kadar hep yanında oldum kafası karısık beni sevdiğinden emin değil basşaksımı var dedim yok dedi güvenim azaldı ama sevgim cok büyük

• nasıl anlatsam bilmem ki ben antideprosyan hapları kullandım o görüştüğü cocukla facede yazısmalarını okudum adam bana cekil aramızdan dedi piskolojim alt üst oldu falan bana yok artık görüşmüyorum onunla dedi sonra bu bana bir kaç yalan söyledi işyerini aramıstım bana onun orda olmadıgını söylediler telefonlarımı açmadı deli gibi bekledim sonra bende bastım küfürü birde kafam yerinde değildi ve çok sinirliydim ve benim hatam değil

• olabilir bence siz uymuyorsunuz ama işte aşk

• Biraz uzak kalmalisin ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...