Sizce şampiyonlar ligine direk olarak kim katılır ?

Ligin bitmesine son 4 hafta kala Beşiktaş 2 puan farkla 2 . sırada Galatasaray da hemen ardında sizce kim direk olarak şampiyonlar ligine gider?

• BEŞİKTAŞ
    50% (3)47% (7)48% (10)Oy Ver
  • GALATASARAY
    50% (3)53% (8)52% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Lütfen anketimize katılalım ( cevaplayan herkese +1 )

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin prestiji için Galatasarayın gitmesi lazım Şampiyonlar ligi Beşitaşa 2-3 seviye fazla şimdilik

2|3
    2|5
    • Ne biliyorsun Beşiktaş'ın başarılı olamayacağını gidersek çok iyi transferler yapıp iyi sonuçlar alacağız belki. Ülkenin prestiji için Galatasaray'ın gitmesi gerekiyormuş. Hep burnunuzun çok havada olmasından bu hallere düştünüz zaten. Biraz futbol oynayında hak edin o zaman gitmeyi. Başarılı oluruz veya olmayız kimseyi ilgilendirmez.

• Ben Beşiktaş hakkında olumlu konuş demedim. Beşiktaş'ın başarısız olup olamayacağını kimse bilemez. Senin burada Beşiktaş'ı küçümsemen çok yanlış. Galatasaray Avrupa'da başarılı bir takım evet ama seneye kesin başarılı olacak diye bir şey yok. Bizimde gidersek kesin başarılı olamayacağız diye de birşey yok. Çok iyi transfer yapacağız belki oradan gelen parayla Şampiyonlar ligi kalitesinde futbolcu alıp başarılı olacağız belki ne biliyorsun. Sizde şu an Şampiyonlar ligi seviyesinde değilsniz.

• Ya şu an biri çıkıp dese ki sana Galatasaray şu an berbat durumda Şampiyonlar Liginin çok altında bir futbol oynuyor gitse hiçbir şey yapamadan geri döner diye küçük görse sende kızarsın. Ne oluyor lan seneye böyle olmayız ki transferler yapıp güçleniriz daha iyi bir takım kurup başarılı olabiliriz dersin haksız mıyım. Bende şu an senin Beşiktaş'ı küçük görüp ön yargılı konuşmana başarılı olamaz demene bozuldum yanlış düşünüyorsun.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• İkinci Beşiktaş olacak

0|1
    0|1
  • Ben Galatasarayi tutuyorum ve 3. Olmak istiyorum nedenine gelicek olursak yonetim boyle birsey olursa hatalarini gozden gecirmek durumunda kalicak ayrica besikta direk gruplara giderse bir sansi olur cunku ben on elemede basarili olacaklarini dusunmuyorum yani sanslari bence %30 amaGGalatasaray on eleme oynarsa sansi kadro yapisina gore dusunursek %55 o yuzden Gs 3. Olsun :))

0|1
    1|0
  • Galatasaray gider FBJK ne kadar istemese de

1|3
    1|2
  • Normalde Galatasaray derdim de ben takıma güvenmiyorum. Zor maçlarımız var. Beşiktaş 2. olur büyük ihtimal. Çünkü bireysel olarak olmasada takım olarak GS'dan daha iyi kadrosu var...

0|1
    0|0
  • Yine her zamanki gibi Galatasarayım temsil eder yurt dışında bizi.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'ım gidecek inşallah.

1|2
    1|3
    • Şimdi göz var nizam var Galatasaray son 2 yılda Şampiyonlar liginde bir çeyrek final oynadı birde Real ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıkarak son 16 ya kaldı Beşiktaşın tarihine baktığımız zaman bu başarılar yok belki Clde gruptan bile çıkamamıştır Galatasaray Avrupada başka oynuyor ben zaten bu sene takımımla ilgili öz eleştiri yapıyorum ama seneye bundan daha farklı bir Galatasaray olacak

• Ya şu an biri çıkıp dese ki sana Galatasaray şu an berbat durumda Şampiyonlar Liginin çok altında bir futbol oynuyor gitse hiçbir şey yapamadan geri döner diye küçük görse sende kızarsın. Ne oluyor lan seneye böyle olmayız ki transferler yapıp güçleniriz daha iyi bir takım kurup başarılı olabiliriz dersin haksız mıyım. Bende şu an senin Beşiktaş'ı küçük görüp ön yargılı konuşmana başarılı olamaz demene bozuldum yanlış düşünüyorsun.

• Slavan Bilic dünkü basın toplantısında Galatasaray ve Fenerbahçeden daha düşük seviyedeyiz diyor Galatasarayda Şampiyonlar ligi Şampiyonluğu yaşamış oyuncular var ama bizde öyle oyuncular yok dedi bunlar BJKnin teknik direktörü söylüyor bende aynısını söylüyorum Beşiktaş şu anda Şampiyonlar ligi seviyesinde bir takım değil ha belki gider gruplardan çıkar onu bilemeyiz ama kağıt üzerinde baktığımız zaman durum budur

• beşiktaş katılır play oflara ts ve gs yarışır

0|1
    0|0
  • beşiktaş gidicek

0|1
    0|0
  • beşiktaş gitsin

0|1
    1|0
  • Fenere çakamadık bugün ama şampiyonlar ligine gideceğiz orası garanti

1|1
    1|1