Yine yenisemedik neler düşünüyorsunuz?

Kardeş takımımızla yine berabere kaldık ne düşünüyorsunuz herkes bu sonuçtan memnun mu?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşı sevıyorum puanlar paylasıldı iyi oldu

Fenerbahçem zaten sampıyon

Beşiktaşta sampiyonlar ligine dırek katılır ınsallah

2|4
    1|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• En az şike yapan kazansın dedik berabere bitti

1|1
    1|3
  • Kafan mı güzel Beşiktaş kazansaydı keşke.

0|1
    0|0
  • Gsliler kıskançlık karından çatlayacak :)

0|2
    2|1
    • neyinizi kıskanalım seneler sonra ligte 2.siniz :D onu mu kıskanalım :D:D:D tamam o zaman. :D

• Ne ikincisi be şampiyonuz :)

• Beşiktaşım'ın ruhu sağolsun on kişi yine iyi oynadık

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Beşiktaşla Fenerbahçe maç yapıyor konuşulan yine Galatasaray oluyor Fenerbahçeli futbolcular sırf Galatasaray Şampiyonlar ligine gidip başarı kazanmasın diye maçta adeta kazanmak istemiyor işte bu yüzden ne Beşiktaş nede Fenerbahçe hiçbir zaman Galatasaray gibi bir Avrupa takımı olamayacak.

3|5
    2|7
  • Kardeş takım ?

1|7
    2|6
  • ilk mac 3-3 idi

simdi de 1-1

ligde ikili averaj aynı

ama gol averajıyla fenerde gorunuyor

Bize 1 puan yetiyor

ama cidden mac basından beri beraberlik oldugu cok belliydi

gs yine 3ncü

bjk ikinci

Fb sampiyon

1|2
    0|2
  • Puan farkı 1'di 2 oldu hiç yoktan iyidir. Galatasaray deplasmanda dökülüyor zaten. Kafa olarakta ligi bitirmişler gibi gözüküyor. Büyük ihtimalle ikinci bitiririz gibi geliyor bana.

1|3
    0|1
  • şampiyonlar ligine gitseniz ne olacak ilk turda fos :) avrupa kulüpleri bjk nedir bilmiyor liverpool hariç :)

1|3
    1|4
    • Başarılı oluruz olamayız sizi ilgilendirmez orası. Biz 14 milyon Euro'yu kasamıza atarız çıkar futbolumuzu oynarız bir 8 daha yer döneriz hatta sizi hiç ilgilendirmez.

• ben takımı yediğim yemek kadar gerekli bir olay olarak tutmuyorum öyle tutmak zaten saçma sen kendini ceo olarak görüyorsan ayrı tabi 5 yılda 1 forma :D ohooo seninle yarışamam doğru içtiğin su gibi gerekli olmuş senin için takım :D

• Sparta Prag ömrü boyunca attığı gollerin yarısını gsye atmış

• Bizim kazanmamızı isteyen dönek fenerlileri gördüm de size ne oluyor lan? Kardeş takım nedir? anasını satim. Siz yapmayın bari. Beşiktaş'ın Beşiktaş'tan başka dostu yok.

2|2
    0|3
  • Allah aşkına şmpiyonlar ligine gidipte napacanız beşiktaş :D Bırakında bari işin ehli olan takım yapsın illa bir pürüz çıkarcanız :D

1|3
    2|4
    • Ne demek ne yapıcaz 14 milyon euro cukka cebe hacı.

• Ohooo o mantıkla gdersek takım tutmayalım o zaman ne veriyor bana tuttuğum takım aksine zarar veriyor senin bu mantığınla forma al, bilet al, deplasmana git hep cebinden para çıkıyor. Bu mantıkla takım mı tutulur lan Beşiktaş'ı seviyorum kulübüme aşığım onun ekonomik durumu sportif başarıları iyi olursa bende mutlu olurum her zaman. Kulübümün mali durumunu düşüneceğim tabi ki.

• :D kardeş bjk ye gitsin diyelim nolcak o para. Başkan harcıcak bişe yapıcak. Olumlu bir transferinz dünyaya duyurdugunuz biri varmı. :D pardon ronaldinho vardı demi :D :D En azından gs yapsa bunu 1-2 dünya yıldızı izletiyo size bize. Avrupada gruptan cıkıp bişeler yapabiliyo ya bjk ? Az daha tromsö ye eleniyodu be

• Keske kazansaydik ama eksik olunca olmuyor

0|0
    0|0
  • + kardeş takım ?

- evet

+ he doğru FBJK diyecektin yanlış söyledin tamam

1|3
    2|6
  • Kazanan FBJK

1|4
    2|3
  • skor beni ilgilendirmiyordu ben güzel bir derbi bekliyordum ama beklediğim gibi güzel olmadı

0|0
    0|0
  • ne kardeş takımı ya nasıl beşiktaşlı birisinin zihniyetidir bu sonuçtan memnun değilim

1|0
    0|1
  • Dostluk kazandı sağlık olsun

2|2
    0|1
  • Galatasaraya yaradi :-) sivas haftaya cakar gsde alirsa isiniz zor şampiyonlar ligi icin zaten aliskin degilsiniz :-):-):-)

1|5
    2|5
Yükleniyor...