Squat yapan var mııı

Güzel bir popişe kavuşmak için ne kadar süre yapmak lazım arkadaşlaarr bide günde kaç kere mesela

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Gunde minumum 20 squat yapiyorum. Iki farkli spor salonuna gititm ikisinde de bunu yaptiriyorlardi. Ben Turkiyedeyken bu kadar cesit squat ne gordum ne denedim. Ama Amerikada cok moda squat cesitleri filan var. you tube daki videolarda da hep guzel bacak kalca hareketleri squatli, isin ilginci zayiflara da squat yapin kilolulara da squat yapin yaziyor.

Ilk baslarda biraz bacaklarin yaniyor gibi zorluyor sonra alisinca cok kolay work out gibi bile gelmiyor.

Sonuc almisimdir heralde de ben tek onu yapmiyorum. her gun ortalama bir bucuk saat spor yapiyorum. Aksamlari da aerobik yapiyorum o zaman 20 squat yapiyorum ve 20 kelebek yapiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Popis önemli tabi

0|0
    0|0
  • Bu vücuduna göre değişir, ayrıca çok çeşitli squatlar var.

Genelde programlarda haftada 3 için 3*15 veriliyordu bana. Elde dumbelle ile yapılan squat'ı kast ediyorum.

0|0
    0|0
  • burdaki önerilere bakma. kas gücün, kuvvetin ..v.b. şeylere göre antrenman değişiklik gösterir. gittiğin spor salonundaki hocaların sana iyi bir antrenman vericektir. antrenmanlar kişiye özel olur. başkasına uyan set sayıları sana fazla & az gelebilir.

0|0
    0|0
  • 20 düz mekik+ 15 yan mekik sağa+ 15 yan mekik sola + 45 saniye dağcı tırmanışı+30 squat bunu 5 set halinde yap ağır gelirse 4 set den de başlayabilirsin dana sonraki günlerde 5 e uygularsın . kolaylaşmaya başlayıncada tekrar sayılarını arttırırsın

0|1
    0|0
  • zuzana light yaz : ) videolarını izle bi,rden değil yavaş yavaş spora başlamasın

0|0
    0|0
  • Her antrenmanımda yaparım. Hiç aksatmam. Ağırlıksız olarak 120 tane yapıyorum. 50 kilo ağırlık ile ise 15 tekrardan 3 set = 45 defa :))

0|0
    0|0
  • Yine squat,

Vay arkadaş ne popiş meraklisi olduk toplum olarak :P

0|0
    0|0
  • 10x4 diyorum ben

0|0
    0|0
  • uzay yürüyüşü yap sadece squatla olmaz

0|0
    0|0
  • squat la berabe deadlift daha iyi olur yeni basladiysan 3*10 iydir

0|0
    0|0
  • çok çalışman lazım. Şu anki durumunda önemli tabi :)

0|0
    0|0
  • Ben kavusturutum seni guzel ni popoya ;)

0|0
    0|0
  • bu squat ne ıse yarıyor ya

0|0
    0|0
  • Çıkık g*tü napcanız siz :d

0|0
    0|1
  • popo için değil bacak için yapıyordum

yapabildiğin kadar, seni yorana kadar yap işte

cayırt

0|0
    0|0
  • Popişe şekil veriyor, senin anlayacan bizi ilgilendirmez güzel kardeşim

Aksini söyliyen kızlar hakında da pek iyi şeyler düşünmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben squat devamli olarak hergün 5 er artirarak yap ttlim..bir birbucukay sonra aynada kendine baktiginda herseyi anlarsn.:)

0|0
    0|0
  • Günde 50 kere ile başlayıp 1 ay süren bir program var onu uygulayabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...