Saçlarım çok zor şekil alıyor.

Bi yaptığımda 3 5 gün gidiyo. İnce telli. Ama onu yapana kadar neler çekiyorum. Geçen saçlarımın ucundan aldırdım ve fön çektiler. Ve dümdüz kaldı. Ardından hergün bozulmaması için düzleştirdim ve çok güzel oldu. Ama yıkayınca tabiki şekli hemen gidiyo. Ama fön çekmeyide bilmiyorum. Fön makinesi olmadığı için yapamıyorum. Fakat saçlarım çok zor şekil alıyo. Genetiksel mi bende anlamadım. Ne yapıcam?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• saçların sert ... benim gibi

0|0
    0|0
    • Yani napcam?

• Ay valla mı? Dur o zaman head&shoulders bitsin ona geçeyim. Kepeği önlüyomu?

• dediğim gibi 8 aydır kullanıyorum... kepek zaten hiç yoktu bende olmadıda.. kepeğin tek sebebi saçların ıslakken kurutulmaması.. sç kendi halinde kuruduğunda kepek yapar.. ıslak olduğu zamanda sçaını kurutarak yakma .. normal kurut

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullandığın düzleştiriciden kaynaklanıyordur. Özellikse ucuz aldıysan ince telleri çok yıpratır. link bundan kullan bakımını yap.

0|0
    0|0
  • aslında ince telli daha kolay şekil alır diye biliyorum benimde ince telli ama hemen şekil alır hiç uğraştırmaz bozulmazda.

0|1
    0|0
    • Düzleştirme makinemden kaynaklı mı acaba? Olabilir miki? Ben de sorun kimde anlamadım. Makineyi ben 35 TL verdm. Sokaktan toplamıyoruz heralde parayı. Ben verdiğim paraya acırım. Bende kalın telliler daha kolay şekil alıyo diye biliyorum.

• uzunmu

• Omuzlarımın biraz altında. Öyle çok fazla uzun değil.

Yükleniyor...