Güvenemiyorum ama herseyden cok güvenmek istiyorum

Cok uzun diye okumamazlık yapmayın lüüüütfen yardımınıza ihtiyacım var :(

2 sene önce kuzenimin bir arkadaşıyla yaklasık 5 ay kadar konustuktan sonra sevgili oldum bir kac gün vakit gecirdikten sonra bana bir daha mesaj atmadı, bir 6 ay sonra askere gitti. 4 gün önce beni facebooktan ekledi konustuk ve bulustuk. Neler yapıyosun nasılsın derken konu evliliğe geldi ve bana evlenmek istediğini ve doğru kisinin ben olduğumu herseyin cok güzel olabilceğine dair sözler verdi. Yeni bir ev almıs arabasın almıs herseyin hazır oldugunu artık yeni bir hayat yeni bir düzen istediğini söyledi.

Bende ona güvenmediğimi ve böyle bisey olucağına inanmadığımı olsa bile bir 2-3 sene kadar vakti olduğunu anlattım. Beklemek problem değil senin cevabın önemli, bir kere daha bana güven bak hersey cok güzel olucak dedi. Herseyi bir kenarı bırakıp tamam dedim. Güvenimi 4 gün gecmesine rağmen hala bir güvensizlik yaratmadı ama kafamda bir sürü soru işaretleri var ve bunları ona sunduğum takdir de hersey güzel olucaktan baska bisey demiyor. Bugün bir 50 lira kadar paraya ihtiyacı vardı arkadaslarıyla vakit geiricekti. Beni de cagırdı ama arkadasının evinde olucaktı ve arkadasının annesi de evde oldugu icin gitmeye cekidim. O da ben gideyim duruma göre sana haber veriyim dedi zaten. Senin gelmen benim icin problem değil ama annesini bilemiyorumşu andedi parayı aldı ve gitti.

Mesaj attı babası gelmis arkadasın yavrum sen gelsen bile rahat asla olamıcaz babası kıl cünkü dedi. Facebooka rakılı biralı resim atmıs ama masa da 3 tabak var hani bu cocugun babası gelmisti ? Sorupta sıkmak istemedim ve trip atar gibi yapıp iyi konustum. Ne yapmam gerekiyo asla bilmiyorum en yakın arkadasımla kavgalıyım ona bu konuyu acamıyorum bir türlü. Umutsuz vakayım resmen sizce ne yapmalıyım ? Güvenemiyorum ama herseyden cok güvenmek istiyorum cünkü resmen bu anları bekliyo gibiyim.. Veşu ansevgiliyiz. .

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Cnm bence hata etmissin..senşu anona herseyden cok guvenmek istiyosun biliyorum ama güvenini bosa cikarmis iste..yalan soylemis resmen.ya seni doldurmus gibi olmayim ama kim ordaki 3. Kisi ..bunu bir ogren..hem kuzeninle gorusmuyomusun.o mutlaka ogrenir aslinda gun ne oldugunu.ya bir erkegin para istemeside ne oluyo..ne çeşit bir eziklik.tamam ya da parayi sen vermissin.diyelimki..bir bayandan parami alinir.daha ortada hol yok yumurta yok.bence guvenme ve arastir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla çok uzun diye okumamazlık yaptm iyi mi

0|0
    1|0
  • ya yemin ediyorum çocuk senin gibi safı bulmuş takılacak tabi sende hemen ona kanıp tekrar onunla ilişkiye başlamışsın

0|0
    0|0
  • Evi arabası var ama para istiyor? Gerçe çok lazım olmasa istemezdi heraldi ama babası dururken senden nasıl isteyebiliyor kısa bir süre geçmesine rağmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakın para falan verme bir daha neden istiyor ki. Erkek adam kızdan çok zor durumda kalmadıkça para almaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Maası bu ay erken bitti cünkü annesine yardım etmek zorunda kaldı. Kafasını da dağıtamadığı icin bende para vermek istedim cünkü haftanın 6 günü calısıyor zaten bugün eğlensin bari diye düsünerek verdim

• O zaman bu kadar alıştırma diyorum. Dikkat et

• Güven önemli şüphelerin varsa uzak dur ben guvenmedigim insana asik olsam bile uzak kalmayi tercih ederim. Para konusuna gelince normalde insan arkadasinada para verir ama borç denir çok samimiyse borç der almazsin geri ama bu durum boyle degil . sen bu adama karesi zaten bir güven sorunu yasiyorsun biraz mesafe koymalisin kullanmasına izin verme. Yav salla.at basin s... Gitsin. Kimse senden kıymetli değil hele ki seni birakip girmişse ... İyi düşün

0|0
    0|0
  • Oh ne güzel sen eğlensin diye bide para vermişin daha ne diyelim oda eğlenmiştir kesin

0|0
    0|0
  • ya cocuk resmen seni kandiriyo la ayril hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...