Sert insanların kişilik ve karakteri nasıldır ? Güvenilir insanlarmıdır ? Yalan söyleme olasılıkları ?

Ben bu tür insanların yumurta gibi olduklarını düşünüyorum. Dısı sert içi yumusak.. Sizler neler düşünüyorsunuz ?

Not; Ayrıca ben bu tür insanları daha samimi buluyorum. Sürekli gülen insanların bir seyler sakladıklarını düşünüyorum çünkü her zaman.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Bi çok insan karakteri vardır eğer hepsini anlamaya çalışırsan senin psikolojin dağılır..

Sert insan geçmişinde hep hüzün yaşayan bir kişidir..

Güven sağlamak çok zordur, anca o insanlar sizi derte tutar..

Yalan konuşmazlar bir konuda kolayca kıvırırlar..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sert ya da sinirli insanların iyi olduğu söylenir Tanıdıklarım genelde güvenilirdi

1|0
    0|0
  • haklısın bende öyle düşünüyorum

1|1
    0|0
  • sürekli gülümseyen veya gülen sıcak kanlı insanları bende sevmem.

1|0
    0|0
  • Kendini bişey sanma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen oyleyiz.bakmasini bilene.

1|0
    0|0
  • Sert insanları anlamak o kadar kolay değildir aslında. Çünkü o sert kişinin asıl sebebi de budur. Kimse aslında içerisinde olduğu psikolojiyi anlamasın ister. Çünkü öyle yetişmiştir ya da birinden öyle görmüştür, kötü bir anısı da olabilir. Yani şu anda sert görünüşlü insanlar aslında böyledir demek de yanlış. Hepsini aynı görmemek lazım.

0|0
    0|0
  • sürekli gülen insanların içlerinde büyük bir derdi vardır hani ota b.ka gülenler varya onlar dertli insanlardı sert olan insanlarda aynen düşündüğün gibidir

1|0
    0|0
Yükleniyor...