Benden hoşlanıyor mu ne düşünüyorsunuz?

Şimdi dün biz arkadaşlarla doğum günü kutlamaya gittik hepsi de kızdı sadece yanımızda bir erkek vardı o da kızlarla falan takılmayı çok seven bir tip 15 kız arasında bir o vardı düşünün yani bizle lunaparka falan geldi sonra biz yemek yedikten sonra ayrılıp sinemaya gidicektik o çocuk ben ve bir kız daha ama giderken sürekli her şeyime karıştı ve sürekli bir laf sokma çabasındaydı neden öyle davrandığını hiç anlamadım. Sonra sinemadan çıkınca da benim param az kalmıştı 9D ye girelim mi dedim istersen ben seninkini ödeyebilirim dedi ama geç olmuştu girmedik. Ona gülümsediğimde o da gülümsüyor ama onun yanında hep başka erkeklerden bahsediyorum neden yaptığımı bilmiyorum öylece çıkıyor o da bozuluyor gibi. Sonunda eve giderken ben onlara tramvaya kadar eşlik ettim sonra geri dönüp benle dolmuş durağına gelmesini bekledim ister istemez ama gelmedi ve mesajlarıma da cevap vermiyor ya da veriyor sonra yarıda kesiyor ve diğer tüm kızlara yakın sadece bana değil. Sizce benden hoşlanıyor mudur?

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoslaniyor kesinlikle..

0|0
    0|0
    • ama geçen gün ben ona mesaj atmıştım naber diye o da cevap vermedi neden vermedin diye sordum gerek görmedim dedi

• diğer kızlara da öyle ama ya... aslında ben ondan hoşlanıyor olabilirim belki de bana öyle geliyordur. öyle olmasını istediğim için

• Boskoy ozaman.. o gerek gormuyosa sen onu hic gorme. Yakisani yap.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...