Vücudum neden gelişmiyor? Yardim

Evet arkadaşlar yaklaşik 6-7 aydir Body yapiyorum kilom 67-68

Yaş 18- 90kq kaldira biliyorum ama sorunum vücüdüm istediğim gibi gelişmiyor ne yapmam lazim arkdaaşlar yazda kapiyi çalmaya başladi tişort falan giymeye utaniyorum arkadaşlar soyliceker lan o kadar zamana kadar bişeyler çikaramamişsin vs vs anlarsiniz işte ne yapayim Vücudum tişortlerden pek belli olmuyor (((

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle 6-7 ayda vücut gelişmesi durur. Bu senin fitness'ta besin desteği ya da aşırı beslenmeden yapabileceğin maksimum kas düzeyidir. Bu evreden sonra ya vücut geliştirme için kullanılan besin takviyeleri kullanacaksın ( şahsen önermiyorum bir ton zararı var ve her gün yeni araştırmalarla birşeyler daha ekleniyor) ya da çok fazla protein'e düşeceksin. Kararı sen ver.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Vucut gelıstırme sadece ağırlık kaldırmaktan ıbaret deıl çok ıyı beslenıceksen beslenmekten kastım onune gelenı yemıcem mesela sabah 4-5 yumurta bal salam peynır falan fılan oglen tavuk ya da et aksam tavuk ya da et ayrıca ara ogunler var bıde :) tabıkı uykuyuda unutmamak gerek :)

0|0
    0|0
  • Protein...

0|0
    0|0
  • 90 kg ne la :) ben ciddiyim kaldıramam. hele o kiloda. Protein almıyosun demekki çalıştıkların boşa gidiyor.

0|1
    0|0
  • vucut gelıstırmek ıcın ve gercekten farketmek ıcın bıslere en az 1.5 sene duzenlı fuzgun calısmlısn ben 7 yılımı verdım hala calısıyorum sadece korumak ıcın bıraktıgın anda eskı halıne donmen fazla uzun surmez.ya hıc basklama ya da yapıosun bırakma sakın...

0|0
    0|0
  • Yanlış yapıyosundur protein yeterince almıyosundur falan filan.Ayrıca sen 90 kg nası kaldırıyosun bro :D

0|0
    0|0
    • Yalan soylemiyorum haci biriki gun icersinde videoum linkini atarim

• 6-7 aydır body yapıyorsunda nası yapıyorsun hangi bölgeleri çalıştırıyorsun ve kaç gün ?

0|1
    0|0
    • programi pek iyi bilmiyorum

• nası pek iyi bilmiyorsun hocam 6-7 ayda ne çalıştığını insan bilmez mi ? sen 5 senede çalışsan gelişmessin bu kafayla yanlış anlamada :)

• Beslenmen iyi değildir. Bu işte başarılı olmak istiyosan önce beslenmeni düzeltmekle başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Plato evresindesin araştır gerekeni uygula

0|0
    0|0
Yükleniyor...