Erkek Olmak İstiyorum?

berdus27
Erkekler her konuda bizden üstünler, güçlüler. Kuranda bile erkekler daha üstün tutulmuş. Kadın başını kapatıp evinde oturmalı, çocuk bakmalı, başka şeye kafası çalışmaz. Ya da açık saçık giyinir reklamlarda, dizilerde cinsel obje olarak kullanılır bunun adı da özgürlük (!) Olur. Biz niye yaratıldık harbiden ya? Erkek hakları diye bir kavram neden yok biliyo musunuz, erkeklerin herşeye hakkı vardır çünkü. Hele de Türkiye gibi bir ülkede kadın olmak hakkaten zor. Erkeklerin karısının üstüne kuma getirmesi caiz kadının getirmesi değil. Neden acaba? Kadınlar eşya olarak görüldüğü için olabilir mi acaba? Ya da zina sadece kadına günahmış gibi algılanmasının nedeni ne? Kız çocuklarını diri diri bu yüzden gömüyorlardı herhalde. Hayatta 1-0 yenik başlayacağına hiç başlamasın diye. Kafam çok karışık bir yorum yaparsanız sevinirim.
Güncellemeler
+1 yıl
Kadınlar daha güçlüdür çünkü kadınlığımızı kullanarak istediğimiz erkeğe hükmedebiliyoruz sizce öyle mi? Yalnız kadın olmakla kadınlığını kullanmak arasında çok büyük bir Fark olduğunu hatırlatırım. Erkekler için sadece bunu mu ifade ediyoruz biz? Bu kadar basitiz yani...
Erkek Olmak İstiyorum?