Sarhoş olmamak için ne yapmalıyım

Arkadaşlar merhaba.2 gün önce çok yakın arkadaşımın doğum günü vardı ve bara gittik 2 3 bira içtim ve kendimi hatırlamayacak kadar sarhoş oldum en son barın ortasına kustum.Biraz rahatladığımı düşündüm ama hala başım dönüyordu hemen kızlarla taksiye atladık taksiden iner inmez tekrar kustum ve çok siyah kusuyordum.Genelde içmesini bilen biriyim beni 5 biradan sonrası sarhoş edebilirdi ama 2 gün öncesine kendim bile inanamadım.Arkadaşlarım çok dans etmekten olduğunu söylüyolar sizce sebebi nedir bunun?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biradan sarhoşmu oldun :P bünyen gerçerkten çok zayıfmış senin. İlk biramı 4. sınıfta yazlıkta içmiştim :D 1 litrelik Marmara içmiştim arkadaşlar kusmuştu ama bana hiç bişey olmamıştı birazyla başlayıp viski şarap votkaya kadar gittik erken yaşta kötü arkadaş ortamlarıyla çok şükür kurtuldum kötü alışkanlıklardan. Pişman olacağın şeyler yapma :)

0|0
    0|0
    • Banada tuhaf gelen çok çabuk sarhoş olmamdı.Normalde hiç böyle bir şey olmamıştı.Birdaha asla zateen..

Erkekler Ne Diyor 7

• Siyah kusmaniz mide kanamasina gecirdiginiz anlamina gelebilir! Yerinizde olsam alkolu acilen birakirdim...

0|1
    0|0
  • Alkol vücutta aşırı derecede tuz ve su kaybına yol açar,tuzlu taze peynir ve çokca su içerseniz faydası olacaktır.veya salatılığı dilimleyip boz tuzla yersiniz.

0|0
    0|0
  • ingiliz meyvesi diye birşey var yersen içmeden önce sarhoş olmazsın

0|0
    0|0
  • ağzınla içmeyi deneyebilirsin mesela

0|0
    0|1
    • Gayet normal içiyordum tuhaf bir durum olduğundan böyle bişey sordum zaten.Adam gibi cevap vermiceksen yazma kardeşim

• kendimi biliyorum diyorsun g.tü başı dağıtıyorsun, bu nasıl bilmek enterasan, içmek sayı ile ölçülmez tamamen ruh halinde ilgidir.

• arada kus ve kahve iç

0|0
    0|0
  • kırmızı et şalgam sonra vur şişenin dibine

0|0
    0|0
  • sarhoş olmamak için yapmak gereken tek seyy o bokuu içmeyeceksin..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...