Sorum erkeklere...siz olsanız napardınız?

diyelim ki hayatınızda bir kız var ve gün geliyo nişanlanıyosunuz. ilk başta hiç bir isteği yokmuş gibi duruyordu ama nişandan sonra evliliğe yakın sizden bazı istekleri olduğunu söylese.lüx bir ev, lüx araba, gramına kadar söylenmiş altınlar ve mantık evliliği yapıcam ben dese napardınız? istediklerini yaparmısnız yoksa seven insan bunları istemez diye mi düşünürsünüz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ya öyle biri çıkarsa karşıma ya para şuan yokda :D zengin değilim ya , Bizim gönlümüz zengin bea :D

ama zengin olarak cevap vereym soruya tabi her istediğini ypardım araba desen porche cayman vs istanbulda denize yakın yerden villa vs vs alırdım yani gözü doysun diye dünyayı satın alıp ellerine verirdm :D öyle biri olsam bunu kesinlikle yapardım :D ama bunu duyan arkadaşlarım ulan malll diye bağırırdı sanırım :D

olsun ya para mal mülk kazanılabilir :)

aşk bir defa çalıyor insanın kalbini , daha çalmış değil ama :D bakalım be :) hayali bile güzel :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nişana kadar hiç bir şey yok, nişandan sonra istekler başlıyor :)

Bu senaryoyu ne kadar da çok duyduk...

Çok net bir cevap vermeyi düşünüyordum mesajını okurken, taaa ki şunu okuyuncaya kadar:

"...gramına kadar söylenmiş altınlar..."

Nişanlına Allah akıl fikir versin, yoksa bir bataklığa girmek üzere...

1|0
    0|0
  • :))

bak sakın ama sakın...

sakın...

1|0
    0|0
  • O iş tam orada biter

1|0
    0|0
  • Şizofreni tanısına sebebiyet :)

1|0
    0|0
  • Sİktir git deerim

1|0
    0|0
  • Paraya çok önem verdiğini düşünür tez zamanda devam etme ya da bırakma kararı alırdım bunda da hatunun fiziksel güzelliği ön planda olurdu.

0|0
    0|0
  • Açıkça söylemiş mantık evliliği diye. Benim için aşk değil para önemli demiş.

1|0
    0|0
  • şaşırmazdım zaten bu dediklerini istemeyen kızların oranı az sadece yol verirdim o taleplerini verecek insanı aramasını söylerdim...

0|0
    0|0
  • yoo direk mirasıma ortak ederim hisse veririm bide baska bir istegin var mıdie sorarım nasıl olsa seviyoruz demi...

0|0
    0|0
  • İyi yolculuklar dilerim son dakika golü atarcasina :/

0|0
    0|0
  • Kerız deyılım bn kendıne baska bı enayı aramasını sylerım hatta onerıde bıle bulunurum neden mantık evlılıyı denınce akla ılk gelen maddıat oluyo anlamıs deyılım

0|0
    0|0
  • alırım der bir şekilde j-kandırım evlenincede o dediklerini burnundan getirirm :)

0|0
    0|0
  • Bunda söylenecek en güzel söz:Güle güle dir.Ne kadar aptalca ve ne kadar salakça.Madem o kadar,altın,lüx araba,lüx ev istiyor,kuyumcunun oğluyla ve ya zengin birisiyle evlensin.Bunlar para ve rahatlık delisi,aptal Kezbanların isteği olabilir,ama seven birisinin isteği olamaz.Seven insan,pazarlık yapmaz.Bu düşük zekalı,para ve rahatlık düşkünü aptalların isteği olabilir.Böyle bir şeyi,eğer ki taleplerini karşılayacak durumda olsam bile,anında parmağımda ki yüzüğü çıkarıp,"al sana bahşişte veriyim,lütfen benden uzak dur ve derhal hayatımdan defol" der,çeker giderim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyiki erkek olmamışım.

.tekmeyi basardım .Pazarlık mı olur ya?

1|0
    0|0
Yükleniyor...