Karşı cinse bakarken gözün dalması

dün karşı cinsten birine bakarken gözüm daldı. zaten olur olmadık yerde çok sık dalar gözüm. çocuğa bakarak birşey düşünüyorum beni bakarken gördü ve ondan beri sürekli bakmaya başladı. çocuğun bana baktığını fark edince uyandım :D:D sizin oldu mu böyle anılarınız? :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• benimde başıma çok geldi amasıkıntı yok sonuçta olgun insnlarız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben genelde kızların bakışlarını anlamaya yönelik bakarım :) mesela bazılar hiç görmezden gelir ve bu beni :D ister istemez canımı çizer :D yani severim bu tarz kızlaro-ı gözü erkeklerde değil derim ve biri bana çarpıcak bir gün vs vs :D

0|0
    0|0
    • ohoo öyle kız nerdee

• güzel değilsin o zman ? :D ben bunu anlıyorum

• valla istediğini düşünebilirsin :)

• kız beni kesiyor tribine girmiş haspm

0|0
    0|0
  • üniversitede olmuştu, bir ara dalmış gözüm uzun uzun kesmiş gibi oldum kızı, kız da girişken özgüvenli biriydi , bir gün bir yere davet etmişti beni öyle kalmıştım :)

0|0
    0|0
    • ee kabul ettin mi?

• aslında güzel kızdı ama hoşlanma yoktu

• yazık olmuş

• sevgi böyle bir şey işte... bakışlarım yorgunsa,anlamı yoksa... diye devam eder...

0|0
    0|0
  • ahanda beni beğendi derim :D ama utanırım konuşmaya .. çok başıma geldi :D gitmedim :D

0|0
    0|1
    • senin gibilere sinir oluyorum :D

• zorla tutan var sanki

• beni kimse zorla tutamaz ki :P neyse

• hem yüz vermişsin çocukta aha kız ayarladım diye sevinmiştir vay garibim :D

iki günden gelir teklif eder

0|0
    0|0
    • isteyerek olmadı ki. yine olmadık yerde daldı şu gözüm :D

• evlenirim veya evlenmem sanamı soracam ?

bence sen evlenme kesin 2 3 aya kalmaz boşanırsın neyse ii günler

• sorularıma yorum yapmanı istemiyorum senini gibi gereksiz bir insanın yorumlarına ihtiyacım yok o yüzden engellemek istiyorum seni

• bi dönem boyunca bni kestiğini düşündüğüm kız aslında uyuyomuşşşş çok acıydu bu gerçekle yüzleşmekk

0|0
    0|0
    • hahahahah :D:D:D:D yazık sana yaa :)

• bütün kızların suçu ne demiştin yaa :)))) işte ortada suçu bu nedenle bütün kızlardan nefret ediyorummmmm

• edersen et banane

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...