Her gün görmek zorunda olduğunuz birini nasıl unutursunuz?

her gün görmek zorunda olduğunuz birini unutmanın en iyi yolu nedir sizce? görmeme gibi bir şansınız olmadığını düşünün. tamam, belki hissettirdiği acı duygular hep aklınıza gelir ama bunun sizi etkilememesi için neler yaparsınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ona sürekli bak canın yansın merak etme bu yangının kine dönüşür ve daha çabuk unutursun. Hiç yolunu değiştirme kaçmaya çalışma hep ona bak cesaretli ol Ve bakarken hep içinden sevdiğim bu olamaz de kendını bole şartla emın ol daha iyi olacaktır senın ıcın... ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER UNUTMA!

0|0
    0|0
    • değişik bir yorum. cevap için teşekkür ederim.

• değişik oldugu için ınsanlar arasında sık kullanılmaz.. Önemlı değil inşallh yardımcı olmusumdur..

Erkekler Ne Diyor 3

• Adını bile duymak istemediğin insanları her gün görürsün, yüzünü görmekten hiç bıkmayacağın insanla aranda kilometreler vardır. Sende tam tersi herhalde.

0|0
    0|0
  • görmemezlikten gel takma onu yani ve de nefret etcek bişiyler bul kendine mesela kötü yaptıgı şeyleri düşün bunu yapmıştı falan gibi

0|0
    0|0
    • deniyorum, cevap için çok teşekkür ederim

• Zor soru görmezden gelinmez heralde

0|0
    0|0
    • tabi ama sizce bu duruma alışılabilir mi? o insanı sürekli görmek, başkasıyla olduğunu bilmek zamanla sıradan bir durum haline gelebilir mi?

• umarım başarabilirim. cevap için çok teşekkürler.

• Rica ederim bol şans

Kızlar Ne Diyor 1

• benim eski sevgilim okuldandı ger gün burun burunaydık heyet raporu aldım 3 ay gitmedim 3 ay da tatil 6 ay kafa dinledim. ilk başta paronayak oluyosun tabi her gün gözünün önünde olan adam artık yok çok zor oluyo ama alışınca baya rahatlıyosun

0|0
    0|0
    • haklısın unutmak biraz zaman alacak

• kolay gelsin. çok zor oldu çooook bak 1 sene oldu sor bakalım unutabilmiş miyim.. çok daraldığımda sigara yakıyorum tek çare

Yükleniyor...