Eski sevgili fotograf problemi

Kız arkadaşımla 6 aydır birlikteyiz her günüüz beraber geçiyor 6 aydır ayrı kaldığımız nerdeyse epi topu 15 20 gün olmuştur Fakat yaşadığımız bir olay kafamı kurcalıyor olayı şöyle anlatayım kız arkadaşımın evinde kitaplığının içindeki bir kitapta eski sevgilisinin vesikalık fotografını gördüm hatta kitapla ilgili bir konu açılmıştı getirip kendisi vermişti kitabı elime ve içinden eski sevgilisinin vesikalıkları çıkmıştı unutmuşum ben onları ya atayım diye eline almıştı fakat yanımda atmadı eline aldığını hatırlıyorum sadece. geçenlerde gene fotoğrafları aynı kitabın içinde gördüm. gerçekten kafamı kurcaladı bu. eski sevgilisi ile ilişkisi uzunca bir süre sürmüş fakat Şu an görüşmüyolar. açıkcası ne düşünüp ne tepki vereceğimi şaşırdım görüşlerinizi merak ettim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Goruslerim sizinkiyle ayni.:( gorusmuyorlar ama eski sevgilisi ... uzunca bir iliski sonuc olarak ... yani ben de ayni sizin gibi killanirdim, neden hala resimler saklaniyor? Bunu bir cesit eskiye hatiralara olan vefa , sadakat gibi bir sey olarak goruyorsa ? Yinede ne gerek var dyecegim ben?:)

0|0
    0|0
    • kesinlikle bende sizinle aynı görüşteyim ama okuduklarım konustuklarım arasında tam tersi görüşte olanlar insanlarda var

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence hala sakliyor olmasi illaki kotu birsey anlamina gelmez ,yada hala o cocuka gorusuyor anlamina gelmez,alti aydan beri berabermissiniz mutluysaniz,kiza da bukadar cok guveniyorsan ve eminsen seni sevdiginden iliskiyi boyle birsey yuzunden huzursuzlandirmaya degmez :)

0|0
    0|0
  • tabi bunları bize değil ilk başta sevgiline sormalısın sonra kararını ve düşüncelerini değiştireceğine eminim :)

0|0
    0|0
    • Sen bana güvenmiyomusun diye suçlu çıkmayayım :) çok gündeme getirmek istemiyorum bende. konuşmadığına eminim görüşme şansları zaten yok.Beni çok sevdiğini çok bağlandığını her fırsatta söylüyor hissediyorumda bunu gereksiz tartışma çıksın istemem

• Teşekkür ederim doğrusu bu sanırım takmamak gerekiyo biraz :)

• aynenn öyle :) hayat güzel helede sevdiğinleysen daha da güzel :) mutluluklarınızın daimini dilerim :)

• kafana takma.

0|0
    1|0
  • Kafana takmamalısın

0|0
    1|0
  • bence eski sevgilisiyle konuşuyo

1|0
    0|0
    • eski sevgilisiyle konuşmadığına eminim çocuk biraz konusmaya çalıştı ben mani oldum kendisi çocuğa anlattı durumu yeni bir sevgilim var ve mutluyum tarzında banada olanlardan bahsetti o konuda güveniyorum konuşmadığına eminim

• o zaman sende kıza beni gercektn seviyosan fotoyu gözümün önünde yırt de kız bana güvenmiyomusun ayaklarına yatarsa yırtmazsa anlaki eski sevgilisini unutamamıştır

• sorun edilecek bir durum değil

0|0
    1|0
  • Görüşmediklerini nerden biliyosun belki mesajlaşıyoooo !?!

0|0
    0|0
    • sürekli birlikteyiz telefondan konuşması imkansız bu sürekli kelimesi şaka gibi gelmesin size günün 10 saati beraberiz ve 6 aydır görüşmediğimiz 10-15 gün ya olmuştur ya olmamıştır. facebookunda yok ve mail adresine bakıyorum konusmadığına eminim

• kadın mılletı bılader dısarı cıkarsın mesaj atar wc der mesaj atar konusur olur bunlar unutma seytan topuklu gıyer

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben asla gecmisi silip atan biri olmadim sevgilinde boyle dusuni yo olabilir veya hala bir sey hissediyo olabilir ama guveniyosan gerisi onemsiz

0|0
    0|0
  • Hiç dündeme getirme, bırak öyle kalsın. Zaten ayrılıklarda ''Al mektuplarını ver mektuplarımı'' olayı baştan sona saçmalık. En azından böyle yapmamışlar.

0|0
    0|0
  • Bence Yol ver.Daha fazla uzatmadan.

1|0
    0|0
    • o kadar kolaymı ya

• aslında ben bişey söylemeden kendisi atıldı kalmış onlar ya atayım diye hiç bişey dememiştim o zaman geçen bir bakayım o kitaba dediğimde gene içinde gördüm gene bir tepki vermedim biliyor gördüğümü

• E işte atacağım dediği şeyi nasıl oluyorda kitap arasına koyuyor bu nasıl çelişki.Zorlama inceldiği yerden kopsun.

• insanların sevgililere bakış açısı beni hastanelik edecek

1|0
    0|0
Yükleniyor...