Fenerbahçe beşiktaş derbisinde fenerbahçeye başarılar dilerin sizce kim kazanır?

fenerbahçenin kazanmasını Rem beberuhi için istiyorum gerçekten de öyle :)))

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaptın sen yaaaa:S besıktas kazansın! maksat sampıyonlar lıgı ıse bız nasılsa gıderız ! onlara zor olurdu ... fenevın kazanıpta rekor kırdık laflaraınamruz kalacaksın bılıyorsun degılmı! feneve yakışan tek rekor bı senede en macta sıke yapma rekoru:))

almeida 2 tane cakacak:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Umarim kazaniriz...Daha önce Galatasarayın ikinci olmasi için Fenerbahcenin kazanmasini istiyorum diyordun.

1|2
    1|2
  • Öncelikle bu maçla ilgili her soruda olduğu gibi E- Bilet ve Passolig uygulamalarına sokayım diyerek başlamak istiyorum. Sabah açıklanan rakamlara göre maçta sadece 7500 kişi olacak. Bu maçı buldu şerefsizler uygulamayı başlatacak tesadüfe bak. İstanbul'da olup kapıları kırıp maça girmek vardı şimdi. Kazanıp Galatasaray'la aramızdaki puan farkını 4'e çıkaracağız inşallah geçen hafta yaşananlardan sonra çok güveniyorum bu akşam takıma.

0|1
    0|0
  • fenerim kazanırsa tff tarihinde bitime 4 hafta kala şampiyonluğu garantileyen ilk takım olucak <3 kaybederse gs şampuanlar ligine çıkamıycak hahaha :))))

1|2
    0|0
  • 2-1 beşiktaş

0|0
    0|0
  • bence berabere bitecek gibi

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım eğer Fenerbahçe yatmazsa Beşiktaş bu maçı kazanamaz. Kağıt üstünde daha iyiler. Ancak Beşiktaşın amacı 2.olmak Fenerbahçe ise şampiyonluğu garantiledi denilebilir. Hayırlısı :D

0|1
    1|2
  • Umarım Beşiktaş kazanır Süslü'm asdmkalsdgş

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazansa bile galatasaray ikinci olamaz bence siz ikinciliği unutun :)

1|2
    1|0
  • ligin sıralaması belli beşiktaş üst üste 2 maç kaybetse bile ligi ikinci bitirir

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Bjkın kazanmasını istiyorum

0|2
    0|0
  • hangi takım kazanırsa sana kazanclarının yarısını verecekler;)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'a başarılar.

1|1
    0|0
  • Dostluk kazanır berabere biter.

1|1
    0|1
  • Fenerbahçe kazanır.

0|0
    0|1
  • beşiktaş kazanır

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Yener Beşiktaşta ligi 2. bitirir

1|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon...

0|0
    0|0
    • gözümüze sokar gibi armi yeter çin işkencesi yapmayın bana :)))

• yeterki malçini gitsin 5-0 olsaydı :)

• başkanın eseri...

fatih terim gibi bir teknik direktörü göndermek nasıl bir mantık...

fenerbahçeli olarak gs başkanına teşekkür ediyorum:)

açık ara fark ile şampiyon olduk...

başkan istifa etsin yoksa fenerbahçe yine şampiyon...

fenerbahçe teknik direktör ile şampiyon oldu...

gs fatih terim gibi adamı harcadı...

emekçilerin kıymeti yok...

fb için çok iyi oldu:)))

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir gslinin, fb nin arkadaşları için yenmesini istemesi çok manidar neyse puan manasında düşünmedik zaten :)İnşallah kartalım yenecek :)

2|0
    0|0
  • Besiktasa iyi sanslar diliyorum Fenerbahcemin karsisinda ihtiyaci olabilir^.^ Fenerbahcemin kazanmasini istiyorum kazanirsak sampiyonuz ama 6snin 2.lik ihtimali doguyor.. Yenilsek de uzulmem 6s Şampiyonlar ligine katilamicak:D

2|2
    0|1
  • beşiktaşa başarılar.

1|1
    0|1
  • Beşiktaş kazansın *-*

1|1
    0|1
  • Feneri desteklemek gelmiyor içimden.

2|0
    0|0
  • Fener tabiki..