Eşimde ya da bende bir tuhaflık goruyor musunuz?

1 buçuk aylık evliyiz fakat dışarıdaki insanların bize karşı bakışları çok tuhaf eşimin tanıdıkları arkadaşları falan beni gordüler mi inanmıyolar onun eşi olduğuma hadi ya allah allah şaka yapıyosun falan diyolar ikimizde bunun nedenini merak ediyoruz size sorsam cevap alabilir miyim acaba :) :) :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana hemen söyleyeyim.

Sizdeki tuhaflık mutluluğu yakalamışken , acaba doğru mu yapıyoruz diye çevrenizden onay beklemeniz .

Önce sen ve eşin , eğer herşeyin yolunda olduğunu düşünüyor, hissediyorsanız, referans noktası budur. Meraklılar bakıyorsa eğer , örnek olun , güzel beraberliğin nasıl olduğunu gösterin sadece. Okadar.

Bu aralar mutlu çiftler sadece dizilere sıkıştığı , veya kenarda köşede gizlendiği için , insanların şaşırması normal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• birbirinize sahip çıkın

0|0
    0|0
  • Boşver bacım sen mutlu musun? Mutluysan kimin ne dediği umrunda olmamalı çünkü biz insanoğlu başkalarına karışmayı, başkalarını eleştirmeyi çok seviyoruz. Allah ayırmasın, mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • mademki evlisin. Bırak sağı-solu mutlu olmaya ve yuvana bağlanmaya bak.

0|0
    0|0
  • seni yanına yakıştıramamış olabilirler ama 2 nizde normalsiniz bence

0|0
    0|0
  • aşırı güzelsin erkek yanında ezilmiş ayıptır demesi :)

0|0
    0|0
    • aaaa öyle deme ya eşimde çok yakışıklı:):)

• yakışıklı tabi de. eşin ne bilim jason statham sen britney spears anladıysan artık :))

• yaş fasrkından olabilir

birbirinize karsı uyumunuzdan olabilir

gormeden bişey diyemem:d

0|0
    0|0
  • esin cok karizmatik seni nasil aldi diye dusunuyolardir.

0|0
    0|0
  • Çok yakışmışsınız sizde çok güzelsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eşinde güzelmiş

ikinizde iyisiniz maşaallah :)

0|0
    0|0
  • pardon yaşın kaç ?

0|0
    0|0
  • Oncelikle mutlu ve huzurlu bir evlilik gecirmenizi dilerim, dinleme sen milletin ne dedigini gayet normalsiniz :)

0|0
    0|0
  • Bir tuhaflık göremedim

0|0
    0|0
  • Yanindaki sana cok buyuk gibi

0|0
    0|0
  • yasınızdan ötürü bence. eşin olgun durdugu için şaşırmıslardır. ama her halukarda küçük görünmek büyük avantaj tadını çıkarmalısın :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...