Galatasaray'da Sorun Ne? Bu düşüşü Neye Bağlıyorsunuz?

Galatasarayda bir başarısızlık var siz bunu neye bağlıyorsunuz?Açıkça söylemek gerekirse ben Galatasarayın geçen sene oynadığı oyunuda beğenmiyordum geçen sene rakipler biraz kötü olduğu için Galatasaray iyi gözüktü ama bence Galatasarayda son 1.5 yıldır işler iyi gitmiyor sizce neden?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Galatasarayın 2012 deki Elmander-Baros-Necati üçlüsüyle kazandığı şampiyonluğa bakın birde geçen sene Burak-Umut-Drogba üçlüsüyle kazandığı şampiyonluğa bir bakın aradaki farkı çok iyi göreceksiniz Elmander-Baros-Necati üçlüsü top tekniği iyi ve ileride pas yapan forvetlerdi ama Fatih Terim bu üçünüde teker teker yolladı yerine top tekniği 0 ileride verkaç yapmayı bilmeyen,çalım atmaya yeteneği olmayan Burak ve Umut´u transfer etti böyle oluncada bu takım ileride organize olamayan bir takım haline döndü şu an elimizde teknik olarak iyi olan tek forvet Drogba o da artık eski seviyesinde değil bu seneki başarızlığımız sadece Mancini´ye bağlanmamalı bunda Fatih Terim ve yönetiminde payı var şu anda birşey kaybetmiş değiliz bu halimizle bile bu sene Şampiyonlar liginde ölüm grubundan çıktık bunu Galatasaraydan başka yapabilecek bir Türk takımı yok gelecek sene İyi bir forvet ve iyi bir kanat oyuncusu alınca bu takımı kimse durduramaz

1|4
    0|4
    • Söylediklerinin çoğuna katılıyorum özellikle Elmanderi ben çok sever ve beğenirdim keşke gitmeseydi

• Bunda Terimin çok büyük hatası var hadi Elmander,Baros,Necati üçlüsünü yolladın ama bu oyuncuların yerine gelecek adamlar Burak ve Umut değil ama dediğim gibi birşey kaybetmiş değiliz seneye yaptığımız bu hataları telafi edebilirz bu arada teşekkür ederim

• Elmander halen gs da sadece kiralık. Yönetim oynatırsa 1-2 sezon daha oynayabilir Burak'tan iyidr. Berk de dün cok iyidi ama oyundan cıkardılar yazık oldu.

Erkekler Ne Diyor 17

• galatasarayın normal hali büyütmeyelim :)

0|2
    1|1
  • GS başkanın değişmesi lazım bir de Türkiye kupasında 2 sıfırdan 5 yapınca havalandılar Fenerin de sampiyonluğu kesinleşince saldılar iyice kendilierini ondan kaynaklanıyor

1|0
    0|1
    • Evet takımda ruhsuzluk ve isteksizlikte var

• Yönetim < futbolcu < teknik direktör. Bence hepsi hatalı. Fatih terim döneminde huzur vardı. Tüpçü Terim'i milli takıma isteyince ortam gerildi ünal beyle fatih terim kavga içinde oldular ve bu galatasarayın düşüşünü sağladı. Yerine mancini geldi. 2-3 snedir oynadıgı 4-4-2 yi bırakıp daha değişik taktikler denedi. Sabriyi solda oynattı. Meloyu stoper falan derken takımı batırdı haliyle. Her hafta farklı kadro farklı taktik. Futbolcularda alışamadı. Hatta bir ara korkuyordum Sneijder i kaleci olarak oynatacak diye... :) Sonuc olarak gelen mağlubiyetler bir hayli sıktı takımı psikolojik baskı oluştu üzerlerinde. Takıma 11 tane takviye yaptı ve sadece telles iyi çıktı. Birazda ontivero. Gerisi tırt çıktı. Ve her maç sonunda yorum bu : Bu takımı ben kurmadım. Be adam o kadar oyuncu aldında ne b*k yemeye aldın. Yiyip içip oturtmayamı. Burak gibi bir futbol canavarı da kadroda hep 11 de. Onu görünce huylanıorm zaten. Adam ofsayt makinası ve ayrıca aşırı faul yapıyor. Tek eli her zaman rakibin suratnda sürekli vuruyo indiriyo. Bence burak yerine daha iyi biri alınmalı. Eboue de aynı şekil. Kendini yere atıyo 1 saat kalkmıyo oyunu soğutuyo !. Bu takımda Muslera - Melo dışında oynayan kalmadı. Geçen seneki GS'ı istiyoruz artık

0|0
    0|0
  • Terim gitti takim bitti

0|1
    1|4
  • düşüş yok aslında normale dönüş var.

0|1
    1|1
  • MALçini+yabancıların yerlere göklere sığdırılmayışı!

0|1
    0|1
    • Bence yabancılar olmasa Galatasaray ayakta duramaz yine yabancıları kurtarıyor Galatasarayı

• kesinlikle katılıyorum. hatta 1.5 sene değil. keitalı lincollü ardalı ümitkaranlı dönemden beridir bu takımda bişeler hep eksik..

ben şahsen ruhumuzu yitirdiğimizi düşünüyorum. bizi gazlayacak bir teknik adam lazım. ya da gerçekten işini bilen bir teknik adam.

gazlayacak teknik adam. : yılmaz vural, fatih terim.

işini bilen adam : lucescu

0|0
    0|0
  • fatih terimin bedduası veya ahı tuttu.

adama yaptığınız şeye bakın ya.

1|0
    0|2
    • Ama geçen senede iyi değildiki Galatasaray rakipler kötüydü

• olabilir ama bu sezon yenildiğiniz takımlar çok mu güçlüydü.

bence bu kötü gidişin tamamı fatih terimle alakalı o şuan takımın başında olsaydı böyle olmazdı

• Doğru soyleyeni dokuz köyden kovarlar ama ben yinede söyleyeceğim , Fatih Terim gitti gs bitti

0|3
    1|3
  • İMPARATOR ...!

1|0
    0|2
  • Bence Gsnin düşüdü Drogba ve snejderin gelmesiyle başladı , Fatih Terim kovulunca GS bitti.Ve Burak beyinsizi takıma gelince necati giidince teknik iyce düştü .

0|1
    0|2
  • moral bozukluğu sadece, adamların oynayacak inancı kalmadı

0|1
    0|1
  • Galatasarayın başına mourinhoyu getirsen yine bir halt olmaz fatih terimsiz takım bir hiç gerçek bu eleman ölürse takım biter

0|1
    1|3
  • bence sorun mancinide seneyede kalırsa bu takımda bir değişiklik olmaz

0|0
    0|0
  • Konsantrasyon eksikliği ve iyi bir forvet hattının olmamasi

0|0
    0|0
  • o degilde yalçın galatasaraya 4. yıldızı iyi taktı

0|1
    1|4
  • mancını gitmeli

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• bazen sadece özlersin.terimi.

2|0
    0|2
  • fatıh terımın gıdısıne baglarım gsnın bu kadar dustugunu bılmem :/ besıktaslıyım ama uzuluyorum boyle dunya capında namı olan bır takımın dusus yasaması...

1|0
    0|1
  • tayyip-demirören-mhk üçlüsüne bağlıyorum

2|3
    0|4
Yükleniyor...