Soru Herkese Hiç Çiçek Aldınız Mı ? Sonra Tepkiniz Ne Oldu ?

Dostunuzdan eşinizden akrabalarınızdan tanıdıklarınızdan tanımadığınız birinden hiç çiçek aldınız mı ve tepkiniz ne oldu ?

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet cok aldim hatta en son gecen hafta uste uste 2 gun geldi ilkinde kimden oldugunu bilmiyordm cocuk ismimi soyleyp masama birakip gitti sasirdim aksam ogrendm kim oldugunu yani sadece bir kere mecburiyetten ayni ortamda bulundugum biri oldugum icin onu taniyan arkadasa soyledm tsk ederm nedenini anlamadim ama hosuma gitmedi soyler misin dedim ama ertesi gun adam abartti kocamam bir sepet gondermis icindeki notlarda cabasi cicegi getirene kizdim ilk al gotur diye goturemem dedi birakti gitti :) sonra numarasini buldum gonderenin aradim soylendim kapadim.

.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• 2 ay boyunca görüşün yasak olduğu biyerde hastanede yatmıştım koğuştaki abla bana canlı bir menekşe vermişti 2 yıl oldu hayla yaşıyor ona çok önem veriyorum o ğün çok mutlu olmuştum başkada çiçek alanım olmadı :-)

0|1
    0|0
  • Tatil için gittiğim yerde bir bey vermişti nezaketten olsa gerek.

Şaşırdım tabi teşekkür edip aldım ,başka ne yapılır ki.

0|1
    0|0
  • babama lale almıştım

0|1
    0|0
  • aldim hem uzuldum hem sevindm.

0|0
    0|1
  • Anneme verdim teşekkür ederim dedi tabi ki de:)

0|1
    0|0
  • dostumdan aldım.güldüm ne olabilir ki :)

0|1
    0|0
  • evet aldım çok güzel bir duygu bence insan kendini iyi hissediyor en güzel hediye çiçek diyebilirim

0|1
    0|0
  • Eski sevğilimden papatya ve orkide almıştım. Çok hoşuma gitmişti

0|1
    1|0
  • Yanimiza cicek saticisi gelmisti sevgilimde cicek almisti bana tesekkur ettim ne diyebilirim:D

0|1
    0|0
  • eski sevgilimden aldım

0|0
    1|1
  • Almadım hiç

0|0
    0|1
  • Elbette ki aldım, teşekkür ettim lan. Sevgilim alır hep, direk atlarım üstüne.

1|0
    0|1
  • Hayır, hiç çiçek verilmedi bana. Gerek de yok zaten..

0|0
    0|1
    • Ben çiçek alıcam sana ama sana layık olacak güzellikte çiçek bulamadım daha :*

• Evet aldım, teşekkür ettim.

0|0
    0|1
  • Aaa bu da kim ' dir tepkim her seferinde

0|0
    0|0
  • hiç almadım hayatımda ağlamak istiyorum.

0|0
    0|1
  • Eşim sık sık çiçek alır, özel gün vs beklemez. Ailem ve arkadaşlarım da ilk iş günlerimde çiçek göndererek beni mutlu etmişlerdir. Çiçek almak, hele ki yanında kısa ve anlamlı bir not varsa, çok güzel bir duygu. Asıl mutlu eden düşünülmek ve çiçeğe eklenen o not zaten. Tanımadığım birinden yani daha doğrusu isimsiz çiçek de almıştım, o da merak ve heyecanla karışık farklı bir duygu; fakat konuşmadığım birinden olduğunu öğrenince önemi kalmamıştı. Çiçeği veren kişi de önemli tabii.

Öğretmenlik yaptığım zamanlarda doğum günümde, öğretmenler gününde vs çiçek getirirdi öğrencilerim, nasıl mutlu olurdum. Onlara 'Çiçeğe gerek yoktu, bir gülseniz yeterdi' derdim. Hala da saklıyorum güllerin birçoğunu.

0|1
    0|0
  • bi defa ilk sevgilimden ilk bulusmamızda :D sonra hiç bişi yok :D ama saolsun hayatımın en güzel günleriini yasattı :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne kadar sembolik la, hiç hoş değil

0|0
    0|1
  • Evet aldim,arkadasimdan-- osuruk cicegi

0|0
    0|1
  • hiç almadım :)

0|0
    0|1