Sevgilinizin en yakın arkadaşıyla aranız bozuk olsa ne yapardınız?

diyelimki sevgilinizin en yakın arkadaşı sizinle konuşmuyor ne yapardınızı bu durumda?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben haklıda olsam haksız da olsam biriyle aramın bozuk olmasına karşı rahatsız olurum kimse küs falan da kalamam . İster sevgilimin en yakın arkadaşı olsun ister kendi en yakın arkadaşım olsun aramızdaki buzları eritmek için gider onunla konuşurum , gönlünü alırım :))

0|1
    0|0
    • diyelim ki gönlünü almak istemiceğin bir sebepten konuş muyorsunuz?

• ya sen nekadar ters bir kızsın. senin gibi sevgilim olsa dayanamam boğarım ben ya:D sorumla yorumumda sorduğum soru farklı sorular onuda cevaplaya bilirsin ama illa ters yapıcan offf:D

• Ben seni boğarım asıl cevap verdikçe iyice detayına iniyorsun zor duruma sokmak için elinden geleni yapıyorsun :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Çokta şeyimdeydi afedersin.

Zaten öyle... Sevgilimin en yakın arkadaşıyla muhattap olmuyoruz. Bir değişik.

0|0
    0|0
    • peki bu durumdan rahatsız olmuyor musun? sevgilinin seninle muhattabı kesen biriyle muhattabını kesmesini istemez misin?

• sana tavır alan biriyle konuşması seni rahatsız etmezdi yani.

• Sevgilimin aklı var , o uygun görmüyorsa konuşmaz. Ben asla benim için arkadaşlarından vazgeç diyemem. O da aynı baskıyı benim üzerimde yaratamaz. Ha çok çapkın bir arkadaşı olur ortamcı olur onunla ilişkisini kesmesini isteyebilirim ama bunun zararı yok o yönlerden...

• Olmayan şeyimde değil allah allah. ne diye takıyım ki onu sanki onu seviyorum, sanki onunla evlenicem. hadi ordan ya

0|0
    0|0
    • sevgilinin sana tavır alan biriyle arkadaş kalmasından rahtsız olmaz mısın?mesela bazen sevgilin o kişiyle görüşeceği için seninle görüşmeme durumunda kalabilir?

• Çok da fifimde lan.

0|0
    0|0
    • rahatsız olmaz mısın bu durumdan. mesela bazen sevgilin o kişiyle görüşeceği için seninle görmeme durumunda kalabilir?

• çokta umrumda değil

0|0
    0|0
    • rahatsız olmaz mısın bu durumdan. mesela bazen sevgilin o kişiyle görüşeceği için seninle görmeme durumunda kalabilir?

Erkekler Ne Diyor 2

• Konuşursa ekime konuşmazsa ...

0|0
    0|0
    • rahatsız olmaz mısın bu durumdan. mesela bazen sevgilin o kişiyle görüşeceği için seninle görüşememe durumunda kalabilir?

• sevgilim üzülmesin diye düzeltirdim aramı

0|0
    0|0
    • kanka aranız düzelmicek bir sebepten bozuk olsa?

• sevgilinin en yakın arkadaşı... mesela onunla bazen plan yapıyolar.. sen görüşmek istediğinde bazen onunla oluyor bu yüzden bazen görüşemeyebilirsiniz?

• neyin peşindesin :D

Yükleniyor...