Watsapta görüp neden cevap vermiyor?

1 haftadır tanıştığım bir cocuk var.beni araştırıp adımı sorup öğrenip face ten ekledi gayet güzel muhabbet ettik buluştuk ertesi gün de gayet muhabbetimiz güzel bir sekilde devam etti benden hoşlandığını çok beğendiğini söyledi vs.ancak bugün bütün bir gün watsapta cevrimiçi olmasına ragmen yazmadı ben de yazmıcaktım tutamadım kendimi yazdım hayırdır sesin solugun cıkmıyo bir sorun mu var dedim görmesine rağmen cevap vermedi.tamam okulu ve provalarından dolayı yoğun ancak yazdıdıgımı görüp cevap vermemesi garibime gitti sonra uzun uzun yazdım benle ilgili bir durum mu var mesajımı görüp cevap vermediğine göre diye yarın cevap vercek mi diye bekliyorum niyetini anlamış değilim dalga geçmeden fikirlerinizi söylerseniz sevinirim

Güncellemeler:
yok daha da 93lü ya da 94lü lerle işim olmaz hatta 92 bile olmaz sadece yaş olarak küçük değiller beyin olarak da küçükler onu bir kere daha anladım :D neyse gençler cevap verenlere teşekkürler. Metalle kalın ;)

0|0
13|22

En İyi Kız Görüşü

• cok cok cok cok affedersin ama o götlügüne yazmiyodur .. bakti sendede istek var agirdan satiyodur sözdee bosver gitsin ya ne takiyosun kafana yazmasa yazmasin

3|3
    1|4
    • ya bir de arkadaşları bile o kız sana bakmaz vs diye bunu ezmişler kendi söyledi.başka bir arkadasım da dedi aynısını ağırdan satmaya calısıodur kendini die ama 2 mesaj attım 2. mesajımda hani sorun benle mi ilgili yaptıgına bir anlam veremedim dedim en azından buna cevap beklerdim

• Kizlar burada noluyo:))

• Anlayıp dinlemedin ağzınıza geldiği gibi yorum yapıyorsunuz ya sizi gebertesim geliyor :)) Metal hanım başkalarının önyargılı fikirleri sizi etkilemesin. Önce gerçeği öğrenmeyi bekleyin aklınızda gereksiz düşünceler yer alırsa sağlıklı karar veremezsiniz. Gerçek her zaman sadece karşıdaki kişinin size söyleyeceklerinden ibaret olmayabilir. Dikkatli gözlem yaparsanız gerçeği öğrenirsiniz ve ona göre karar verirsiniz. Peşin yargılama çoğu kez hatayla sonuçlanır bilginize.

Erkekler Ne Diyor 22

• Pardon da sen kaclisin da 94luyle flort ediyorsun? Muhtemelen en fazla 18sin ve 92liyle bile isim olmaz diyorsun. Lutfem kisisel algilama ama 24-25 yasinda adam da seni ne yapsin? Olgunluk yasta degil kafadadir. Okulum, provalarim gibi ergence bahaneler uretiyosa emin ol 10 sene sonra da ayni olacak o cocuk. Muhtemelen hevesini aldi, elde edebilecegini gorunce veya ciddiye binince sorumluluktan kacti ve olmayacagini soyleyecek konusmayi bile yapamadi. Ozguvensiz biri olabilir, bircok sey olabilir. Sonuc olarak o cocuk seni tasiyamaz ama yastan dolayi degil. Yas konusuma gelince: maximum 3 yas buyuk biriyle ol. Kendin de buyudukten sonra bu yas farkini acabilirsin ama su an 2-3 yas iyidir. Bu konuyu aciga kavusturursan haber vermeni rica ediyorum. Ben de merak ettim oglumuzun derdi neymis de seni takmiyormus. En iyi cevabi sevdim ayrica bu saatten sonra cevap atsa da sen takma.

1|0
    0|0
  • Yahü belki işi vardır. Görüp görmediğini bilmiyorsunuz ki. Sadece iletilmiş. Belki gördüğünde ya da müsait olduğunda dönecek sana.

1|0
    0|0
    • whatsappta gördüğü belli oluyor.

• Symbian nasıl oluyor?

• Andorid gibi IOS gibi işletim sistemi. Nokia kullanıyor daha çok. Eğer telefon internet bağlantısı açıksa ki Symbian'da çoğu cihazda hep açıktır. Sen yazdığın anda mesaj karşıya ulaşır ve senin cihazın Symbian değilse sen onu okudu zannedirsin.

• Bütün 92,93,94lüleri tanıdığına göre sen baya geniş çaplı birisin, herkesin parmak izleri nasıl farklıysa her parmak izi gibi insanlarda farklı eleştirme genel açıdan bakma bireysel düşün.

0|0
    0|0
  • sen kaçıncı kızsın?

0|0
    0|0
  • Bence boşver takma, kendi kaybetsin sen sakın arama! Metalci adam böyle şeylere takılmaz :) Rock&Roll Forever...

0|0
    0|0
  • Asrın hatası.

0|0
    0|0
  • bir mesaj yazdıktan sonra beklemeliydin şu an üstüne düşmüş gibi oldun

0|0
    0|0
    • ya ilk mesajım şişşt naber sesin solugun cıkmadı bugün bir sorun yok dmi oldu. onu gördü cevap vermedi sonraki mesajım da : sorun benle ilgili sanırım görüp cevap vermediğine göre dedim cevap verirsen sevinirim dedim bu kadar yani onu da gördü ama cevap vermedi neyin kafasını yasıyo anlamıs değilim

• ben de 93lüyüm benden bir yas kücük :D

• boşver kızdan küçük erkek sıkıntı.gerçi ilk sevgilim benden büyüktü ama ben de olgun karakterliyim her neyse :D

• 93 lü 94 lü diye ayırmana gerek yok her insan bir değil :)

0|0
    0|0
  • arızaya baglamış ondan:)

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmışsın yazarak.

0|0
    0|0
  • Canı istemiyodur abartılacak bir durum yok.

0|1
    0|0
    • başlarım onun canına :D yarın da cevap vermezse silerim gider ona kafa yoramıcam artık

• Sildiğini gördünce oda çok üzülüp seni arıyacak :)

• afedersin bayan mısın?

0|0
    0|0
  • gördüğünü nereden biliyorsun,bazen mesaj görülmedende çift denden atıyor ws

0|0
    0|0
  • Bizede mi whatsapp?

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama siz kızlar böyle istiyorsunuz. Bunlar hep taktik.

0|0
    0|0
  • Bende seninle benzer durumdayim

0|0
    0|0
  • sen kaçlısın ?

0|0
    0|0
  • Sen kaclisin Peki?

0|0
    0|0
  • gel sen bana mesaj at olmaz mı :D

0|0
    0|0
  • Tanisali bir hafta oldu diyon ne ara tel no nu aldi ya.

0|1
    0|0
  • bir haftadır beni elde etmek için uğraşıyor demişsin ya.. ne yaptıda uğraşıyor taş attıda kolumu yoruldu:D erkekler böyle yazar kızlara..sen sadece kendine özel sanırısın ama o başka kızlarada yazmıştır.. aranıyor işte bir kız düşürmek için. güzel çirkin ayırt etmeden kızlara yazar sonra o kızlarla belli bir süre konuşur. ardından kendisine ilgi gösteren vede en güzel olanı seçer. diğerlerine ilgi göstermeyi bırakır ama gidipte ben başka kızla konuşuyorum demez :D olaki konuştuğu kızla işler ters giderse bir gün ayrılırsa cepte bulunsun diye düşünür. ayrıca hoşlandığı kızla çıkarkende diğer kızlarla buluşma ayarlayıp kaçamak yapmak isteyebilir. yani anlıcağın yedek listesindesin. oyuncu değişikliği ya da çapkınlık yapmak isteyeceği durumlarda seni kullanacak:D

1|0
    0|0
    • ahahha :D o kim köpek de beni kullanıcak ya kücücük aklınla yarın cevap vermezse silerim biter gider önümüzdeki maclara bakarız çok da ...yani :D

• Sen ne ara ayrıldın diğer sevgilinden yahu? :)

İyi bir açıklaması olacaktır, hemen kötü düşünme.

1|0
    0|0
    • eski sevgilinin üstünden baya gecti sen nerden biliosun takip ediosun heralde beni :D sasırdımşu an:D uzun zamandır girmiodum bu arada buraya

• o zaman in flames den sleepless bize gelsin :D ;)

• Buyrunuz bu da benden size link Moonspell - A Poisoned Gift :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Seni en iyi ben anlarım :D Elde ettiğini düşünüp havaya girmiştir. Cevap gelmezse takma, dediğin gibi sil gitsin :)

1|0
    0|0
  • Çok sinir bozucu bir durum olmuş. Mesajı senden beklemiş desem yazdığın halde cevap vermemiş. Ne kadar süre konuşmuştunuz? acaba buluştuktan sonra olumsuz mu düşündü seninle ilgili?

1|0
    0|0
    • 1 haftadır konuşuyoruz su an hala cevrimiçi deliricem yani insani bir sekilde yazdim sorun nedir diye ki bu adam pazartesi aksamı çıkalım konsere gidelim senle daha fazla vakit gecirmek istiyorum diyen bir adamdı

• Onun karaktersizliğiymiş ozaman. Bence hiç umursama sende onu. Hatta facete falan ekliyse sil gitsin direk.

• yarına kadar beklicem eger bir acıklama yapmazsa hala silicem direk

• Sana karşı ilgisi yok.Yakandan düşmeni bekliyor.

1|0
    0|0
    • face ten falan çıkarmadı ya da watsaptan engellemedi ya da en azından söyleyebilir yani insanca sordum sonucta

• yok ben sana demedim o insanca lafını cocuga yazdım yani insanca sordum neden yazmıosun benle ilgili bir durum mu var cevap verirsen sevinirim diye. vala kendi kaybeder.bana ulaşmak için o kadar cabaladı vs yarın da yazmazsa ben siler engellerim

• İnan bana kafa onlarda şu an leyla.Biri gider biri gelir gül geç

• Cnm herif baskalarina yazio.bunu bilmicek ne var...sende bukadar yazip üstüne dusmeseydin keske...sil gitsin.coluk cocugu

0|0
    0|0
  • Cani cehenneme öyle dengesizlerin!

0|0
    0|0
  • Egolarina dert gelsin oylelerinin

0|0
    0|0
  • Can sevgilisi. Vardir belkide inaa herkese seen adam yazar bence.

0|0
    0|0
  • Keşke o kadar umursadığını belli etmeseydin :)

0|0
    0|0
  • hala vermiyormu cevap .s

0|0
    0|0
    • en son 3.04. de görülmüş en son 1 bucuk gbi yazmıstım ona cevap vermemiş yani beni elde etmek için baya uğraşmıştı hersey iyidi birden noldu anlamadım :/

• yani zaten sürekli ilgilenen mesaj atan ne biliim planlar yapan oydu sadece bugün bir sasırdım böyle davranmasına.zaten daha 2 kere görüstük ondan sonra da hersey normaldi bugun noldusa anlamadım kısa da olsa bir cevap verebilirdi yaptıgı terbiyesizlik

• evet canım sana tavsiyem kaçan kovalanı oyna en iyi yöntem unutma

• bakmış sen isteklisin bu denli vazgeçmiş

0|0
    1|0
    • istekli oldugumu belirticek hiç bişi yapmadım aksine o cok istekli davranıyodu

• günümüzün en büyük küfürü 'görüldü' fazla söze gerek yok...

0|0
    0|0
  • Boşver kafanı yormana değmez

1|0
    0|1
    • takmıyım diyorum da insanların böyle davranmasına anlam veremiyorum ben zaten hep iyi niyetimden kaybediyorum

Yükleniyor...