Gözünüzü seveyim bir bakın

eskiden cok iyiydi ama şimdi hiç iyi değil, beni seviyormus ama sogukmus yakın olmak için cok cabalamış ama olmuyormuş soğukmus son mesajı ve bir daha cevap bile vermedi, kızı cok seviyorum ne yapıyım, hiç bir zaman kötü davranmadım, üzmedim sıkmadım elimden geleni değil gönlümden geleni yaptım. gözünüzü seveyim yardımcı olun bir bakn.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• çok üstüne gitmişsindir belki

0|0
    0|0
    • seviyorum, gönlümden geleni yapıyorum o kadar.

• peki geri döner mi ? üstüne gitmedim, sadece dedim ailemi gönderip seni istetecem o kadar oda buyurun gelin dedi bu

• yani ilginin fazlası bile zarardır demek istediğim

döner mi bilemem tabi

Kızlar Ne Diyor 4

• FAZLA KIYMET VERME TAVAN OLUYOR SONRA

0|0
    0|0
    • azına mı ediyim napıyım ama iş işten geçti artık .

• Ağzınız bal damlıyor, inşallah öyle olur yoksa onsuz ölürüm ben

• saçmalama kimseye bukadar deger verme zamanla sende anlıcaksın haa bide aklına getirme onu oyle olunca o seni düşünür hadi öptüm ensenden genco ;D

• ben gözümü seviom zatin sen sevme :(

0|0
    0|0
  • Sen de öyle diyorsa,öyle yap.sonunda o sana yalvaracak.%100

0|0
    0|0
    • kızı köpekler gibi seviyorum, şimdi gel dese gelirim ama öyle dedi, ortada hol yok yumurta yok 3 gün oldu düşünmekten ölüp gidecem, ben dedim şu dünyada senden başkası artık yok ama şimdi :(

• unutmak çok zor ama kız beni istemese tekliflerimi geri çevirirdi o kadar söz, laf buluşma, yaşanmış şeyler boşa demek ki

• Kendi kararın,ben senin yerinde olsam çoktan unutmutum.

• Elinden geleni yaptığın halde gitmiş

Daha ne yapabilirsin ki

Gitmek isteyeni zorla tutamazsin

Unutmalisin

0|0
    0|0
    • orası öyle de o kadar yapılan şey boşa mı ? yalan mı sahte mi ne ?

• Üzme kendini hayat her şeye rağmen güzel ve yaşamaya değer

Allah başka dert vermesin bunlar geçip gidiyor zamanla

Erkekler Ne Diyor 2

• gidene asfalt bile dökeriz yeter ki rahat yol alsın :) takmamalısın anlaşılan sıkılmış senden vazgeçmiş kolay bir şekilde .. senin onu sevdiğin kadar o seni sevseydi inan böyle bir şey yapmaz dı .. önündeki maçlara bakmalısın artık

0|0
    0|0
  • Hepsinde değil ama coğu zaman böyle oluyor... Zaten öteki turlu mutlu olduğunuzdan Hiç bir sıkıntı yaşamıyorsun he yaşasan bile problem olmuyor... Bu soğuma olayı var ya... Hevesini alana kadardır... Hevesi geçince Sen sağ ben selamet...

0|0
    0|0
Yükleniyor...