İyi niyetli olmanın ,alçak gönüllü olmanın sonucu hep üzüntü mü sizce?

Aile ile,eşle,arkadaşlarla olan ikili ilişkilerde neden

iyi niyetli olanlar her zaman gösterdikleri davranışın karşılığını alamıyorlar...

ben merkezcilik,bencillik olduğu sürece

huzur denen bir şey kalmıyor maalesef...

insanlar neden olaylara karşı objektif olamıyorlar...?

hiç böyle bir olay yaşadınız mı ve sonucunda

ne oldu?

bu konudaki duygularınızı,yaşadıklarınızı paylaşmak istermisiniz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla bizde bir söz vardır bizim oralarda iyilere karşı.. 1) iyilerin kaderi gelmez.. 2) iyinin kaderi kötüye düşer... 3) iiyiler çok yaşamaz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi niyetli ve alçakgönüllü olmak değil,enayilik insanı düşürür.

1|0
    0|0
  • iyi niyet karaktersizler yüzünden suistimal ediliyor değer veriyorsun g.tü başı oynuyor değer vermeyincede soğuk asosyal bir insan oluyorsun benim değer verdiklerim hep hüsran oldu ..

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca hep deger evrdim hep ğüvendim öyle şeyelr analtılar bana ayıplamadım eleştirmedim hala diyorum böle olmaktan asla vaz gecmiçem kırlarda üzselerde asla kirletmiçem kalbimi masum ğüvenilir iyi insanalr avr.. ben kendimden sorumluyum sizlerde öyle olun ne bu iyi oldum bölemi sen iyi ol diğerlerinden sanane sen onalra cobanlık edecek değilsin

0|0
    0|0
  • malesef öyle. açık ve net.

0|0
    0|0
  • iyi olmak güzel bişi değil

0|0
    0|0
  • kimseyi üzmek istemiyorsun dimi

0|0
    0|0
  • İyi niyetli insanlar kaybetmeye herzaman mecburlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunların hepsi inançsızlıktan banane diyorsa bir indan karşındakini düşünmüyorsa kalbi taş gibi olmuştur zaten ayrıca olay yaşadınız mı dedin binlerce ve sonunda sen salaksın safsın imajı yaratırsın kendine tecrübeyle sabit

0|0
    0|0
Yükleniyor...