Facebook'a her gittiği etkinliğin fotoğraflarını ekleyen tiplerle ilgili ne düşünüyosunuz?

Her gittiği gecenin,konserin,eğlencenin her saniyesini fotoğraflayıp facete albüm yapan tiplerle ilgili ne düşünüyosunuz?

Mesela benim sadece profil fotoğraflarım var.İnsanlarla eğlencelerimi anlarımı herkesin bilmesine gerek yok diye düşünüyorum

Güncellemeler:
arkdaşlar ben gittiğim çok önemli gecede bile topu topu en fazla 2 fotoğraf çektiren bir insan olduğun için bunu tuhaf görüyorum.Tabi ki insanların tercihleridir ama tuhaf yani..Sen eğlenmeye gitmişsin 2-3 saat için çıkmışsın 100 fotoğraf çektirmişsin.İnsanlar artık göstermek için eğleniyor gibi geliyor bana

0|0
20|30

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten haklısın, bu gibi durumlar tamamiyle saçmalık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Facebookun amacı zaten insanların sosyal hayatlarını takip etmek ve de insanların sosyal hayatlarını paylaşması, adı üstünde SOSYAL PAYLAŞIM sitesi :)

2|0
    0|0
  • Şimdi ben arkadaşlarımla biryere pikniğe gittim birkaç resim çektirdim ve face albümüne koydum diğer arkadaşlarımda paylaştılar ee? bunda sorun ne? ha senin vardır bin küsür arkadaşın rahatsız olursun o ayrı ama bende sadece reel tanıdığım arkadaşlarım ve akrabalarım ekli, paylaşımlarımda onlara açık..

0|0
    0|0
    • yüzlerce fotoya bende uyuz olurum, o konuda hemfikiriz ama ayda en fazla 5 6 foto koyarım ben

• bende uyuz oluyorum.Aptal bir kız arkadaşımın olduğu dönemde bana ''yıhaaa shen sosyal değilsinkie amaaa'' demişti.. 20 küsür gb lık foto arşivimi gösterdim.. otu .ku koyamaya gerek yoktur diye düşünüyorum.Herkese ''ben sosyalim,ben şöyle eğleniyorum böyle eğleniyorum'' demek... boş iş..kıza ne mi oldu? 4 gün sonra filan bıraktım..

1|0
    0|0
  • Görgüsüzlükten başka bişey değil her gittiğimiz yerde fotoğraf çekinseydik... birde bağlantımı beğen diyenler var kör testereyle dalacan aralarına : DD

1|0
    1|0
  • evet öyle, geçen gazetede insanların bu uygulamalarla gelecekte nerelerde bulunabileceklerinin çok yüksek bir doğruluk payıyla tahmin edilebileceği yazıyordu. Polislerin işi kolaylaştı aslında:)

0|0
    0|0
  • hayat paylaşınca güzel..

0|0
    0|0
  • anılarını albüm katoloğunda değilde facebook,ta yaşatmayı düşünen insanlar gözüyle bakıyorum öylelerine.

0|0
    0|0
  • mutluluklarını başkaları ile paylaşmaktan zevk duyan nadir insanlardandır diye düşünürüm :)

fakat tabi hava atmak birilerini kıskandırmak için yapanlarda var aralarda onlarıda inkar etmemek gerekir :)

0|1
    0|0
  • türk insanı.

1|0
    1|0
  • herkesin keyfine kalmış facebooku nasıl kullandığı isteyen kendi resimlerini sıralar..isteyen barbi bebek resmi ile hayatını noktalar..bize ne

0|2
    0|0
  • face de okadr tuhaf paylaşımşar varki o etklnkleri görmeyi terch ederm !

0|0
    0|0
  • paylaşımcı kişilik demek.fazla çekememezlik iyi değil.akışına bırakmak lazım

0|1
    0|0
  • Komplex li olabilir ler

Eğer her gittiğini ekliyorsa tabi

0|0
    0|0
  • Herkes aynı degil işte.Sen koymak istemezsin ama koyanlar olur,onları mutlu ediyor olabilir. Saygı duymak lazım.Sonuçta Facebook sosyal paylaşım sitesi.Kim napıyorsa yapsın :)

0|0
    0|0
  • onlar görmemiş her yptığından ilgi bekleyen amele apaçi tayfasıdır ::) aldırma daha ergenlikten çıkamamışlar

0|0
    0|0
  • önceleri hiç paylaşmazdım sonra bir ara millete hava olsun diye paylaşıyordum şimdi vazgeçtim yine paylaşmıyorum. O anki ruh halime göre

0|0
    0|0
  • O eğlendiğini ve süper biri olduğunu belirtme çabasındaki iğrenç tiyatroculardan mı söz ediyorsun yoksa :)(:

0|0
    0|0
  • doğru da düşünüyorsun, insanların özeli olmalı, herşey çarşaf gibi ortada olmaz hoş değil

0|0
    0|0
  • gösteriş meraklıları

0|0
    0|0
  • kötü düşünmüyorum sadece paylaşımcı olduğunu,mutluluğunuda bu şekilde paylaştığını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • sosyaldir arkadaşlarıyla arası iyidi yapar yani

0|1
    0|0
  • eziklik, birilerine birşeyler yaptığını kanıtlama dürtüsü...

0|0
    0|0
  • fotoğraf makinesiyle yaşayan tipleri sevmiyorum fotoğraf anıdır anıların seviyesini düşürüyorlar.

0|0
    0|0
  • türkiyede herkes herşeyi gösteriş için yapmıyor mu zaten...

0|0
    0|0
  • öküz

0|0
    0|0
  • görmemiş tip havalı beyin :)

0|0
    0|0
  • görmemişin faceboku olmuş tutmuş dürtme butonunu koparmış.

0|0
    0|0
  • Baba parasıyla hava yaptıkları için asalak olduklarını dusunuyorum.

0|0
    1|1
  • Sen bildirmek istemezsen isteme ama öyle insanlar yaparlarsa yaparlar.Benim için de farketmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• uyuz oluyorum. ilgi görmek icin böyle bi yola basvurani direk piskologa yollamak lazim.. hemde ne gicik oluyoru..hele fotograflarin yorumlari daha gicik..bebeeiiim..bebissssimmlleee bennn..ashquim..falan filan:) igrenc bisey ya

1|0
    0|0
  • Amann nasıl eğlendik nasıl eğlendik koyda kapak olsun birilerine diye düşünüyor olabilirler ..

1|0
    0|0
  • kesinlikle bakın ben çok mutluyum gibi pozlar vermenin gerekli olmadığını düşünüyorum... kime neyi ispat etmeye çalışırki insanlar.. ama herkesin kendi face i tbi.. ne yapar eder.. lakin anne karnındaki bebeğinin resmini koyanlar bile var.. o duruma sinir oluyorum gerçekten... sen mutlusunda anne olmayı isteyipte olamayan nice kadın o resmi görüp ağlayacak belkide.. hadi doğmuş bebeğinin resmini koymamak bi gariptir zatende.. anne karnındaki bebeğin ultrason resmini koymanın alemi nedir çözemedim ben..

1|0
    0|0
  • sövüyorum.. :)

1|0
    0|0
  • Ben gidiyorum sen gidemiyosun,haha dermiş gibi:)

1|0
    0|0
  • tamam bir kaç etkinliği koydun diyelim, hepside koyulmazkı be ardaşim...bir nevi gösteriş..adam yatıyor koyuyor , kalkıyor koyuyor, çarşiya çıkıyor koyuyor, kahve içiyor koyuyor. ama şu kitabı okudum demıyor..Bence saçmalıktan başka bir şey değil...

1|0
    0|0
  • ben görmüş geçirmiş insanım. çok mutluyum lan ben. acayip eğleniyoz olum biz...vb durum mesajları...

1|0
    0|0
  • kendi tercihi yaparsa yapsın beni ilgilendirmez :)

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlük

1|0
    0|0
    • daha neler

• görgüsüzlükle bi alakası yok ki gitmiş ve paylaşmış farklı bi anlam yüklemek saçma facebook böyle bi imkan veriyorsa kullanmanın nesi görgüsüzlük anlamıyorum

• hahah :D oha derim bak işte o görgüsüzlükmüş :D

• çoğu sallıyor ...

0|0
    0|0
  • o amaca hizmet eden bi uygulama varsa kullanılması normal

1|1
    0|0
  • sosyal paylaşım sitesi, tabi ki herşey konulmamalı ama foto eklemek kadar doğal birşey de yok face e

0|0
    0|0
  • bence gayet hoş bir şey paylaşmak güzeldir

0|1
    0|0
  • hava atan tipler

0|0
    0|0
  • Sadece gösteriş meraklıları ..

0|0
    0|0
  • Amaan ne yaparlarsa yapsınlar.

0|0
    0|0
  • hayat onlara güzel diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Banane o onun ozeli beni ne ilgilendiri ki isteyen istedigini yapsin.

0|0
    0|0
  • Seviyorum, ekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Saçmalik iste görgüsüzler

0|0
    0|0
Yükleniyor...