Nişanlıyı sömürmek midir değil midir?

Erkek varlıklı, kariyerli 30'unu aşmış bir adam ve nişanlısı ise 20'li yaşların başında bir öğrenci. erkeğin nişanlısına bir kredi kartı vermesi ve kızın aylık 3-4 bin harcama yapması sağlıklı mı?kart nişanlanmadan önce sevgililik döneminde verilmiş.duyduğumda dehşete kapıldım. ben kocamın parasını bu kadar rahat harcayamam dedim. belki haddime değil eleştirmek ama merak ettim. kızlar siz nişanlınızın parasını böyle harcayabilir misiniz?erkekler siz paranız çok olsa da bunu normal karşılayıp nişanlınıza saygınızı yitirmez misiniz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konumda kız fazla rahat hareket ediyor. Çok ihtiyaç duyulan anda elbette normal olur.

Fakat bu süs, püs tarzında şeylere yapılan harcamalarsa, bu sömürüye dönüşür amacı o olmasa bile.

-Birliktelik tam anlamıyla yok.

-Birlikte yaşamları yok henüz tam anlamıyla.

Bu durumda bu şekilde olması iki taraf için de pek iyi değildir, ileride zararı çıkar eğer olası bir ayrılık gelirse.

Ayrıca olası bir evlilikde bunun dozajı kaçar ve huzursuzluk başlar.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok var öyle kızlar o yüzden benden küçük kız istemem ya büyük olacak ya da çalışmalı..

paranın nasıl kazanıldığını bilmez okullu kuzlar... Ben öylelerini de anlamıyorum ne işin var çolukla çocukla her şey güzellik değil. Ben şahsen vermem vereceksem de kartımı tembihlerim ödünç veririm yani..

0|0
    0|0
  • ayda 3-4 bin lira harcayan kadın ya para kazanmayı bilmiyordur ya da nasıl kazanıldığını. Bencede sömürüyor. Fakat sömürülen memnunsa yapacak bir şey yok. Alan memnun veren memnun.

0|0
    0|0
  • O erkekle ben bile evlenirim. :) ne demek aylık 3 bin Tl

0|0
    0|0
  • olumlu bakmam

bakanda nasıl bı gerekceyle bakar bılmem )

0|0
    0|0
  • Başkasının hayatına neden dışarıdan konu yapıp buralara taşıyorsun ?)

0|0
    0|0
  • kendini satiyosun yani .

0|0
    0|0
  • 1-böyle bir kartı veren kişi kendi parasını kazanmadığı baba parası yediği belli.

2-böyle bir adamın paralı salaklardan olduğu belli

3-kız bu salağı oldukca çok memnun ediyorki adamın gözü başka birşey görmüyor

4-kız sağlam ve kaliteli kaşar.

0|0
    0|0
  • Kız parası için evleniyor erkek için değil yani

0|0
    0|0
    • erkek bunu nasıl kabullenebiliyor. işin ilginci gerçekten aşık gibi hareket edebiliyor olmaları. sevgi sözcükleri dillerinden düşmüyor. yani iki taraf da gerçeği bilip nasıl böyle üstünü örtebiliyor. ya ömür geçecek beraber.

• Kabullenen erkeğin erkekliğinden şüpe duyarım o kendine eş değil parasını yiyecek birisini arıyor onların sevgisi para üzerine kurulu gercek sevgi değil erkek iflas etse o an kız kacar böyle evlilik olurmu?

Kızlar Ne Diyor 4

• Beni ilgilendirmiyor açıkçası,evlilik midir her şeyin kriteri.Kızın bu parayı neye harcadığını biliyor muyuz?Belki gelecek için bir oluşturmak adına harcıyor belki adam bu konuda kıza ısrar etmiş,belki de tam tersi?Bilemeyiz ki...

Kaldı ki bilsek de bize ne.

Ben kendi paramı kazandıktan sonra kimsenin parasına tamah etmem.Kimsenin parasına da ihtiyacım yok,kendi emeğimle çalışıp kazanmak varken hazırı yemek bana göre değil.

Ama herkes böyle yapacak da değil.

0|0
    0|0
  • Nişan nikah boş şeyler .. sonuçta nikah her şeyi ahlaki kılmıyor değil mi ? mesele gönülden sadakat ve bağlılık olmalı.

1|1
    0|0
  • Kız adamın parasını bir güzel harcıyor belli ki adam da farkında. Bilinçli alış veriş

0|0
    0|0
  • iki taraf memnun ise 3.şahıs olarak beni bağlamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...