İnönü Stadı’nın yapımı sırasında Arena’nın kullanılması gündemde bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İnönü Stadı’nın yapımı sırasında Arena’nın kullanılması gündemde bu konuda ne düşünüyorsunuz güzel olacaktır diye düşünüyorum ve çarşı grubunun Arenayı doldurduğunu görmek hoş olacaktır. :) sizin bu konuda ki düşünceleriniz neler.

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• bence de arena bi tarafdar görsün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sana bisey olmasın :d

anlamadım ayrıca nasıl bisey bu sen 9mydun en son ben mi hastayım noluyorz lan? :(

0|0
    0|0
  • çok pis küferederim hee.ALLAH muhtaç etmesin aminnnn :) en büyük BEŞİKTAŞ. maç ertelendi ama kurtuldunuz sanma 2-1 bizim olucak bu maç hıhhhhhhh:)

0|2
    1|1
    • önce stadınızı yenileyin be :) .sen küfretmessin bi kere ...kazanırsak giydiririm GALATASARAY formasını :D

• hayırlısı olsun gelsinler bakalım ne olacak :)

• @teltoka, sus edebinle, biz GS varken sana söz düşmez,aferin:D

• Kiralık stad sonuçta sevaptır onlarda kullansın ...

0|0
    0|0
  • Güzel olur

0|0
    0|0
  • çarşı herşeye karşı

0|2
    0|1
    • iyide bunu beşiktaş yönetimi sunmuş galatasaraya :) kabul edilirse maçlara katılmamazlık yapmazlar herhalde o kadar da karşı olmaz kardeş takım denebilir :)

• :D içimden bunu demek geldi sadece,sporla alakam yoktur.

• iyimiş :)

• Devlet yaptırmadı mı o stadı elbette hangi takımın ıhtıyacı varsa kullanılabilir...

0|0
    0|0
    • hayır bize danışmak zorundalar.

• Bizim gözümüz yok zaten sende biliyosun. Ben genel olarak konustum...

• tamam canım benım...

• Olsa da Arena da seyirci görse :)

0|0
    0|0
  • Besiktas mi yenecekmis. Vay be :) idda filan yapmayin besiktas uzerine yazik olur. Mac bizim beeylerrr baağyanlar <3

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söylemek istiyorum maç nerde olursa olsun maç beşiktaşın:) kaçarı yok yani ,orda olmuş burda olmuş.ama herkes kendi stadında yapsın maçını ne gerek var böyle saçmalıklara,sonuc aynı olacak:)

0|0
    0|0
  • bana galatasaray formasi giydirecek adam anasının karnından dogmadı hahahahaha :) rüyanda bile göremezsin

0|0
    0|0
  • Devletin stadi herkes onu kullanmali :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Arena dediğin peşkeştepe ise zaten galatasarayın değil devletin malı.Galataraylıların önlerine kemik gibi atılmış bu stadı sahiplenmesi komik bir durum. Beşiktaşa peşkeştepe 2 yapılacaksa bir müddet peşkeştepe 1 de oynayabilirler. Nasıl olsa iki stadın çimentosunda da fakirin yetimin hakkı olacak . Zaten bu ülkenin en büyük sıkıntısı Gs nin Bjk nin stadı olmamasıydı. Ulan biride çıkıp demedi ki ben stadımı kendi kaynaklarımla yaparım diye.

2|0
    0|1
  • gidin kendi bahçenizde oynayın, fenev yalaması demirören bulsun size, Arena'yı dolduran çarşı grubuymuş, ne güzelde hazırsınız olmaz o iş.

0|1
    0|1
    • abi sakin ol :) bende Galatasaraylıyım sadece düşününce güzel olabilir dedim.

• hayırlısı olsun abi :) yönetim birşey dememiş daha zaten bakalım belli olur maçtan sonra :)

• harbiden tam bi hot dog sun.

• arena değil olimpiyat stadı kullanılmalı.

0|2
    0|1
    • aynen olimpiyata gitsinler, biz kimseye yaltaklanmadık, inönü mecidiyeköyün dibinde idi, teklif bile etmedik, taraftarı olmayan İBByle paylaşsınlar sahayı

• aynen...atıl duran bir tesis

• evet ;) o kadar para verip yaptırdılar, bari bi işe yarasın :D

beşiktaş forever emmi :D

• Devletin stadı falan degıl ben bır besıktaslıyım ama hıcbırınız bısey bılmıyorsunuz konuyla ılgılı. Neyse bence oynanmalı cunku Beşiktaş bi semt takımıdır ve semte yakın bir stad olmalıdır . Bizler yıllarca yenı stad ıcın bekledık akpartinin rantları yüzünedene bizler stadsız kaldık kayserinin bile modern bı stadı varden bu rant sevdası yuzunden bu ulkeyı son 5 yılda avrupada en cok temsıl eden ve en cok puan kazandıran takımına bır turlu ızın verılmedı , Ama sunu da unutmayın yıllarca kımsenın bi toprak sahası bıle yokken orada maçlar oynandı , kimse vefasızlık yapmasın gereği neyse yapılsın .

1|0
    0|1
  • Bugünlerde medyada ve internet ortamında Beşiktaş Kulübü’nün önümüzdeki dönemde stat inşaatı nedeniyle futbol maçlarını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynamayı planladığı ve Galatasaray Yönetiminin bu konuyu gündemine aldığı haberleri tümüyle asılsızdır.

Ne Beşiktaş Kulübü bu konuda tarafımıza başvurmuştur, ne de Galatasaray bu konuda herhangi bir tasarrufta bulunmayı planlamaktadır.

Camiamızdan bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

0|1
    0|0
  • hayirlisi olsun beşiktaş her yerde kazanir diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • herkes kendi stadini kullansin bence

0|2
    0|1
    • yeni stad yapılırken yardımcı olmak gerekir .fenerbahçe olsa tamam ama sonuçta beşiktaş :)

• istemiyorum sadıc ben, olimpiyata gitsinler

• bende istemiyorum da kira alirdik yahu :)

• yıll olmuş 2012 millet lüks stadlarda keyifle maç izler bzimkler nederde maç yapalım kavgası !

0|1
    0|0
    • stadlar eski olunca doğal olarak bu sekilde oluyor malesef..yenilemeye gidiyorlar kaç yıl sonra biter ALLAH bilir :)

• ne yenilememymiş arkdş bitmedi gitti her sezon bjk maçlrna deplase yaparm hiç değşklk görmedm her yer aynı koltuk değştrmkle sotunma oadısın düzeltmkle bu işler olmaz yapıcaksn şöle düzgün bii stad keyfine bakcksn böle yağmurdada maç ertlenmede olmaz !

• oraya stad yapılması İstanbula yapılacak en büyük kötülüktür..İstanbulun en güzel yerini betonla doldurmak yerine çok güzel yeşillendirip ağaçlandırıp çay bahçeleri, lokantalar, cafeler yani park yeşil alan yapmak çok daha uygun...Ve haftada on günde bir değil yılın 365 günü halkın hizmetinde olur...Lokantaların işletim hakkı Beşiktaşa verilir..Gelir kaybına uğramazlar..

0|0
    0|0
  • Olimpiyata gitsinler abicim. Ne işleri var bizim stadta.

0|0
    0|0
  • Şeref bey stadı iyidir... Bir mazisi, bir felsefesi, bir duruşu, bir kültürü vardır. Endüstriyel futbolun yıkamadığı bir surdur.

Bence yenisi yapılmasın, eskisi aynen kalsın.

0|0
    0|0
    • Demirörenle çarşı beraber yıktılar bahsettiğin suru çoktan

• Stad bizim kimse kullanamaz

0|0
    0|0
  • en iyisi olimpiyat stadı arena nın zemini berbat olur.

0|0
    0|0
  • Lafını yapar dururlar olmpyt stadı olsa daha ıyı olr kötü mötü ama idare etcez

0|0
    0|0
  • inönü stadı kümes gibi stat. tamam konumu güzel deniz kenarında ama bu stat ne bjk ye ne türkiyeye yakışıyor. bjk tt arena da oynamalıdır. nerede oynayacak kasımpaşa stadındamı.

0|0
    0|0
    • Dünyanın en güzel stadı inönü bence yıkılsa bile aynı yere benzerini yapsınlar çok üzülürüm yoksa (:

• gün gelir biz de beşiktaşın yeni stadını kullanırız, o yüzden olumlu bakıyorum çok mahvedilmediği sürece stadımız

0|0
    0|0
  • yalan haber dağılın

0|0
    0|0
  • kullanılabilir

0|0
    0|0
  • Adamlar vermeyiz stadı diyorlar. Hani derler ya "görmemişin bir stadı olmuş..."

0|0
    0|1
  • gelmesınler stadmıza fılan..

0|0
    0|0
  • bize danısmadan kımse kullanamaz papazın cayırı deıl orasııı alısamıyene karsı verıldııı

0|0
    0|0
  • para peşin kırmızı meşin..

0|0
    0|0
  • bence güzel bir fikir

0|0
    0|0
  • Devletin stadı normal kullanabilir :D

0|0
    0|0
  • yalan haber

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın nerde top aynasınlar bizim ordaki arsadamı

0|0
    0|0
  • devletin stadı orası bizde kullanabiliriz

0|0
    0|0
  • olabilir. sonucta galatasarayın stadı degil orası herkes kullanabilir.

0|0
    0|0
  • biz galatasarayı oynatmamıştık onlarda bize aynısını yapacak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...